Spójnia Strykowo - strona oficjalna

Strona klubowa
  • Przekaż 1% podatku na Spójnię. Pobierz darmowy program ze strony lzs-wlkp.pl lub wpisz w PIT w czę¶ci 1% - numer KRS 0000137358 i CEL: LZS Spójnia Strykowo. Dziękujemy!!!
  •        

Logowanie

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Kalendarium

20

09-2017

¶roda

21

09-2017

czwartek

22

09-2017

pi±tek

23

09-2017

sobota

24

09-2017

niedziela

25

09-2017

pon.

26

09-2017

wtorek

Zczuba.tv

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 go¶ć

dzisiaj: 78, wczoraj: 326
ogółem: 1 936 355

statystyki szczegółowe

Wyszukiwarka

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Orlik

Pogoda dla Strykowa

Flag counter

free counters

Terminarz rozgrywek

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2017-08-15 Orkan Konarzewo 2:2 Obra Zb±szyń zobacz ›
2017-08-19 Pogoń Lwówek 3:0 Czarni Wróblewo zobacz ›
2017-08-19 Sokół Rakoniewice 1:1 Lipno Stęszew zobacz ›
2017-08-19 Sokół Pniewy 0:3 Sokół Duszniki zobacz ›
2017-08-19 Sparta Szamotuły 0:0 Płomień Przyprostynia zobacz ›
2017-08-20 Spójnia Strykowo 0:4 Błękitni Wronki relacja ›
2017-08-30 TSG Kamieniec 0:1 Akademia Reissa PrzeĽmierowo zobacz ›
2017-08-26 Sokół Duszniki 2:7 Orkan Konarzewo zobacz ›
2017-08-26 Akademia Reissa PrzeĽmierowo 1:2 Płomień Przyprostynia zobacz ›
2017-08-26 Błękitni Wronki 1:0 Pogoń Lwówek zobacz ›
2017-08-27 Obra Zb±szyń 3:8 Sparta Szamotuły zobacz ›
2017-08-27 Lipno Stęszew 0:3 Sokół Pniewy zobacz ›
2017-08-27 Czarni Wróblewo 2:0 Sokół Rakoniewice zobacz ›
2017-08-27 TSG Kamieniec 1:5 Spójnia Strykowo relacja ›
2017-09-02 Pogoń Lwówek 7:1 TSG Kamieniec zobacz ›
2017-09-02 Sokół Rakoniewice 4:1 Błękitni Wronki zobacz ›
2017-09-02 Orkan Konarzewo 3:3 Lipno Stęszew zobacz ›
2017-09-02 Sokół Duszniki 1:1 Sparta Szamotuły zobacz ›
2017-09-03 Płomień Przyprostynia 1:1 Obra Zb±szyń zobacz ›
2017-09-03 Czarni Wróblewo 0:4 Sokół Pniewy zobacz ›
2017-09-03 Spójnia Strykowo 0:1 Akademia Reissa PrzeĽmierowo relacja ›
2017-09-09 Akademia Reissa PrzeĽmierowo 6:3 Obra Zb±szyń zobacz ›
2017-09-09 Sokół Duszniki 0:2 Płomień Przyprostynia zobacz ›
2017-09-09 Lipno Stęszew 3:1 Sparta Szamotuły zobacz ›
2017-09-09 Błękitni Wronki 1:1 Sokół Pniewy zobacz ›
2017-09-09 Spójnia Strykowo 1:6 Pogoń Lwówek relacja ›
2017-09-10 Czarni Wróblewo 3:2 Orkan Konarzewo zobacz ›
2017-09-10 TSG Kamieniec 0:2 Sokół Rakoniewice zobacz ›
2017-09-16 Pogoń Lwówek 4:2 Akademia Reissa PrzeĽmierowo zobacz ›
2017-09-16 Sokół Rakoniewice 1:1 Spójnia Strykowo relacja ›
2017-09-16 Sokół Pniewy 7:1 TSG Kamieniec zobacz ›
2017-09-16 Orkan Konarzewo 1:0 Błękitni Wronki zobacz ›
2017-09-16 Sparta Szamotuły 4:1 Czarni Wróblewo zobacz ›
2017-09-17 Płomień Przyprostynia 5:1 Lipno Stęszew zobacz ›
2017-09-17 Obra Zb±szyń 3:4 Sokół Duszniki zobacz ›
2017-09-23 Akademia Reissa PrzeĽmierowo Sokół Duszniki 15:30
2017-09-23 Pogoń Lwówek Sokół Rakoniewice 16:00
2017-09-23 TSG Kamieniec Orkan Konarzewo 16:00
2017-09-23 Błękitni Wronki Sparta Szamotuły 17:00
2017-09-24 Czarni Wróblewo Płomień Przyprostynia 15:00
2017-09-24 Lipno Stęszew Obra Zb±szyń 16:00
2017-09-24 Spójnia Strykowo Sokół Pniewy 16:00
2017-09-30 Sokół Duszniki Lipno Stęszew 15:00
2017-09-30 Sokół Rakoniewice Akademia Reissa PrzeĽmierowo 17:00
2017-09-30 Sparta Szamotuły TSG Kamieniec 17:00
2017-10-01 Płomień Przyprostynia Błękitni Wronki 17:00
2017-10-01 Obra Zb±szyń Czarni Wróblewo 17:00
2017-10-01 Sokół Pniewy Pogoń Lwówek 16:00
2017-11-19 Orkan Konarzewo Spójnia Strykowo 13:30
2017-10-07 Akademia Reissa PrzeĽmierowo Lipno Stęszew 15:30
2017-10-07 Błękitni Wronki Obra Zb±szyń 15:30
2017-10-07 TSG Kamieniec Płomień Przyprostynia 16:00
2017-10-07 Pogoń Lwówek Orkan Konarzewo 16:00
2017-10-07 Sokół Rakoniewice Sokół Pniewy 16:00
2017-10-08 Czarni Wróblewo Sokół Duszniki 15:00
2017-10-08 Spójnia Strykowo Sparta Szamotuły 16:00
2017-10-14 Sokół Pniewy Akademia Reissa PrzeĽmierowo 11:00
2017-10-14 Sokół Duszniki Błękitni Wronki 15:00
2017-10-14 Orkan Konarzewo Sokół Rakoniewice 16:00
2017-10-14 Sparta Szamotuły Pogoń Lwówek 16:00
2017-10-15 Lipno Stęszew Czarni Wróblewo 15:00
2017-10-15 Płomień Przyprostynia Spójnia Strykowo 15:30
2017-10-15 Obra Zb±szyń TSG Kamieniec 15:30
10  2017-10-21 Błękitni Wronki Lipno Stęszew 15:00
10  2017-10-21 TSG Kamieniec Sokół Duszniki 15:00
10  2017-10-21 Sokół Pniewy Orkan Konarzewo 15:00
10  2017-10-21 Sokół Rakoniewice Sparta Szamotuły 15:00
10  2017-10-21 Akademia Reissa PrzeĽmierowo Czarni Wróblewo 15:30
10  2017-10-21 Pogoń Lwówek Płomień Przyprostynia 16:00
10  2017-10-22 Spójnia Strykowo Obra Zb±szyń 15:30
11  2017-10-28 Orkan Konarzewo Akademia Reissa PrzeĽmierowo 15:00
11  2017-10-28 Sparta Szamotuły Sokół Pniewy 15:00
11  2017-10-28 Sokół Duszniki Spójnia Strykowo 15:00
11  2017-10-29 Czarni Wróblewo Błękitni Wronki 13:30
11  2017-10-29 Płomień Przyprostynia Sokół Rakoniewice 14:00
11  2017-10-29 Obra Zb±szyń Pogoń Lwówek 14:00
11  2017-10-29 Lipno Stęszew TSG Kamieniec 14:00
12  2017-11-04 TSG Kamieniec Czarni Wróblewo 13:30
12  2017-11-04 Pogoń Lwówek Sokół Duszniki 14:00
12  2017-11-04 Sokół Rakoniewice Obra Zb±szyń 14:00
12  2017-11-04 Sokół Pniewy Płomień Przyprostynia 14:00
12  2017-11-04 Orkan Konarzewo Sparta Szamotuły 14:00
12  2017-11-05 Spójnia Strykowo Lipno Stęszew 14:00
12  2017-11-05 Akademia Reissa PrzeĽmierowo Błękitni Wronki 16:00
13  2017-11-11 Błękitni Wronki TSG Kamieniec 13:00
13  2017-11-11 Płomień Przyprostynia Orkan Konarzewo 14:00
13  2017-11-11 Obra Zb±szyń Sokół Pniewy 13:30
13  2017-11-11 Sparta Szamotuły Akademia Reissa PrzeĽmierowo 13:00
13  2017-11-11 Sokół Duszniki Sokół Rakoniewice 13:00
13  2017-11-11 Czarni Wróblewo Spójnia Strykowo 13:00
13  2017-11-12 Lipno Stęszew Pogoń Lwówek 14:00

Rozgrywki Pucharowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
---  2017-09-20 Orzeł Granowo Spójnia Strykowo 16:30

Najbliższe spotkanie

Orzeł GranowoSpójnia Strykowo
spotkanie pucharowe
Orzeł Granowo   Spójnia Strykowo
2017-09-20, 16:30:00

Reklama

Ostatnie spotkanie

Sokół RakoniewiceSpójnia Strykowo
Sokół Rakoniewice 1:1 Spójnia Strykowo
2017-09-16, 16:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 5
Pogoń Lwówek 4:2 Akademia Reissa PrzeĽmierowo
Sokół Rakoniewice 1:1 Spójnia Strykowo
Sokół Pniewy 7:1 TSG Kamieniec
Orkan Konarzewo 1:0 Błękitni Wronki
Sparta Szamotuły 4:1 Czarni Wróblewo
Płomień Przyprostynia 5:1 Lipno Stęszew
Obra Zb±szyń 3:4 Sokół Duszniki

SPONSORZY

 
 

Instytucje wspieraj±ce

Statystyki drużyny

Odtwarzacz muzyczny

Muzyka by Jack07

Damn Yankees - High Enough










 

Sisters of Mercy  - More










 

Sonique - Alive










 

Rodriguez - Cause










 

Ankiety

Które miejsce zajmie Spójnia w Okręgówce