Spójnia Strykowo - strona oficjalna

Strona klubowa
  • Przekaż 1% podatku na Spójnię. Pobierz darmowy program ze strony lzs-wlkp.pl lub wpisz w PIT w części 1% - numer KRS 0000137358 i CEL: LZS Spójnia Strykowo. Dziękujemy!!!
  •        

Logowanie

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Kalendarium

22

07-2017

sobota

23

07-2017

niedziela

24

07-2017

pon.

25

07-2017

wtorek

26

07-2017

środa

27

07-2017

czwartek

28

07-2017

piątek

Zczuba.tv

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 122, wczoraj: 587
ogółem: 1 905 646

statystyki szczegółowe

Wyszukiwarka

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Orlik

Pogoda dla Strykowa

Flag counter

free counters

Terminarz rozgrywek

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2016-08-20 Sokół Duszniki 1:3 Czarni Wróblewo zobacz ›
2016-08-20 Sparta Szamotuły 2:0 Kłos Gałowo zobacz ›
2016-08-20 Sokół Rakoniewice 0:2 Mawit Lwówek zobacz ›
2016-08-20 Orły Pniewy 2:2 Sokół Pniewy zobacz ›
2016-08-21 Lipno Stęszew 0:5 Błękitni Wronki zobacz ›
2016-08-21 Płomień Przyprostynia 2:2 Spójnia Strykowo relacja ›
2016-08-31 Pogoń Lwówek 6:2 TSG Kamieniec zobacz ›
2016-08-27 TSG Kamieniec 1:2 Sokół Pniewy zobacz ›
2016-08-27 Orły Pniewy 3:1 Spójnia Strykowo relacja ›
2016-08-28 Błękitni Wronki 2:3 Płomień Przyprostynia zobacz ›
2016-08-28 Czarni Wróblewo 0:0 Sparta Szamotuły zobacz ›
2016-08-28 Lipno Stęszew 3:0 Sokół Duszniki zobacz ›
2016-08-28 Kłos Gałowo 0:1 Sokół Rakoniewice zobacz ›
2016-09-21 Mawit Lwówek 0:3 Pogoń Lwówek zobacz ›
2016-09-03 Sokół Rakoniewice 0:0 Czarni Wróblewo zobacz ›
2016-09-03 Sokół Duszniki 0:5 Błękitni Wronki zobacz ›
2016-09-03 Sparta Szamotuły 2:1 Lipno Stęszew zobacz ›
2016-09-03 Sokół Pniewy 4:0 Mawit Lwówek zobacz ›
2016-09-03 Płomień Przyprostynia 2:1 Orły Pniewy zobacz ›
2016-09-03 Spójnia Strykowo 5:3 TSG Kamieniec relacja ›
2016-09-04 Pogoń Lwówek 1:0 Kłos Gałowo zobacz ›
2016-09-10 Sokół Duszniki 3:5 Sparta Szamotuły zobacz ›
2016-09-10 Mawit Lwówek 3:0 Spójnia Strykowo relacja ›
2016-09-10 TSG Kamieniec 4:6 Płomień Przyprostynia zobacz ›
2016-09-10 Kłos Gałowo 0:5 Sokół Pniewy zobacz ›
2016-09-11 Błękitni Wronki 1:3 Orły Pniewy zobacz ›
2016-09-11 Czarni Wróblewo 2:3 Pogoń Lwówek zobacz ›
2016-09-11 Lipno Stęszew 2:1 Sokół Rakoniewice zobacz ›
2016-09-14 Pogoń Lwówek 3:3 Lipno Stęszew zobacz ›
2016-09-17 Sparta Szamotuły 1:2 Błękitni Wronki zobacz ›
2016-09-17 Płomień Przyprostynia 2:0 Mawit Lwówek zobacz ›
2016-09-17 Sokół Rakoniewice 0:2 Sokół Duszniki zobacz ›
2016-09-17 Sokół Pniewy 3:0 Czarni Wróblewo zobacz ›
2016-09-17 Spójnia Strykowo 1:0 Kłos Gałowo relacja ›
2016-09-18 Orły Pniewy 8:0 TSG Kamieniec zobacz ›
2016-09-24 Czarni Wróblewo 3:0 Spójnia Strykowo relacja ›
2016-09-24 Sokół Duszniki 0:2 Pogoń Lwówek zobacz ›
2016-09-24 Sparta Szamotuły 6:1 Sokół Rakoniewice zobacz ›
2016-09-25 Błękitni Wronki 10:0 TSG Kamieniec zobacz ›
2016-09-25 Kłos Gałowo 0:1 Płomień Przyprostynia zobacz ›
2016-09-25 Lipno Stęszew 2:1 Sokół Pniewy zobacz ›
2016-10-05 Mawit Lwówek 1:8 Orły Pniewy zobacz ›
2016-10-01 Pogoń Lwówek 3:0 Sparta Szamotuły zobacz ›
2016-10-01 Sokół Pniewy 5:0 Sokół Duszniki zobacz ›
2016-10-01 TSG Kamieniec 1:4 Mawit Lwówek zobacz ›
2016-10-01 Spójnia Strykowo 3:0 Lipno Stęszew relacja ›
2016-10-02 Sokół Rakoniewice 0:1 Błękitni Wronki zobacz ›
2016-10-02 Płomień Przyprostynia 1:2 Czarni Wróblewo zobacz ›
2016-10-02 Orły Pniewy 9:1 Kłos Gałowo zobacz ›
2016-10-08 Sokół Duszniki 1:2 Spójnia Strykowo relacja ›
2016-10-08 Sparta Szamotuły 3:4 Sokół Pniewy zobacz ›
2016-10-08 Sokół Rakoniewice 1:3 Pogoń Lwówek zobacz ›
2016-10-09 Błękitni Wronki 2:0 Mawit Lwówek zobacz ›
2016-10-09 Kłos Gałowo 1:5 TSG Kamieniec zobacz ›
2016-10-09 Czarni Wróblewo 1:3 Orły Pniewy zobacz ›
2016-10-09 Lipno Stęszew 1:2 Płomień Przyprostynia zobacz ›
2016-10-15 Pogoń Lwówek 0:3 Błękitni Wronki zobacz ›
2016-10-15 Sokół Pniewy 3:0 Sokół Rakoniewice zobacz ›
2016-10-15 TSG Kamieniec 2:6 Czarni Wróblewo zobacz ›
2016-10-15 Spójnia Strykowo 2:1 Sparta Szamotuły relacja ›
2016-10-16 Płomień Przyprostynia 0:2 Sokół Duszniki zobacz ›
2016-10-16 Orły Pniewy 5:1 Lipno Stęszew zobacz ›
2016-10-16 Mawit Lwówek 4:1 Kłos Gałowo zobacz ›
10  2016-10-22 Pogoń Lwówek 3:2 Sokół Pniewy zobacz ›
10  2016-10-22 Sokół Rakoniewice 0:0 Spójnia Strykowo relacja ›
10  2016-10-22 Sparta Szamotuły 2:3 Płomień Przyprostynia zobacz ›
10  2016-10-22 Sokół Duszniki 1:10 Orły Pniewy zobacz ›
10  2016-10-23 Błękitni Wronki 7:2 Kłos Gałowo zobacz ›
10  2016-10-23 Czarni Wróblewo 1:3 Mawit Lwówek zobacz ›
10  2016-10-23 Lipno Stęszew 1:4 TSG Kamieniec zobacz ›
11  2016-10-29 Sokół Pniewy 1:1 Błękitni Wronki zobacz ›
11  2016-10-29 TSG Kamieniec 9:3 Sokół Duszniki zobacz ›
11  2016-10-29 Mawit Lwówek 1:0 Lipno Stęszew zobacz ›
11  2016-10-30 Spójnia Strykowo 0:2 Pogoń Lwówek relacja ›
11  2016-10-30 Płomień Przyprostynia 3:0 Sokół Rakoniewice zobacz ›
11  2016-10-30 Orły Pniewy 5:1 Sparta Szamotuły zobacz ›
11  2016-10-30 Kłos Gałowo 2:2 Czarni Wróblewo zobacz ›
12  2016-11-05 Sokół Duszniki 0:4 Mawit Lwówek zobacz ›
12  2016-11-05 Sparta Szamotuły 4:1 TSG Kamieniec zobacz ›
12  2016-11-05 Sokół Rakoniewice 0:4 Orły Pniewy zobacz ›
12  2016-11-05 Pogoń Lwówek 1:2 Płomień Przyprostynia zobacz ›
12  2016-11-05 Sokół Pniewy 3:0 Spójnia Strykowo relacja ›
12  2016-11-06 Błękitni Wronki 3:1 Czarni Wróblewo zobacz ›
12  2016-11-06 Lipno Stęszew 3:1 Kłos Gałowo zobacz ›
13  2016-11-11 Mawit Lwówek 1:1 Sparta Szamotuły zobacz ›
13  2016-11-12 Orły Pniewy 3:1 Pogoń Lwówek zobacz ›
13  2016-11-12 TSG Kamieniec 1:3 Sokół Rakoniewice zobacz ›
13  2016-11-12 Kłos Gałowo 1:2 Sokół Duszniki zobacz ›
13  2016-11-12 Płomień Przyprostynia 1:2 Sokół Pniewy zobacz ›
13  2016-11-13 Spójnia Strykowo 0:0 Błękitni Wronki relacja ›
13  2016-11-13 Lipno Stęszew 3:0 Czarni Wróblewo zobacz ›
14  2017-03-25 Czarni Wróblewo 4:0 Sokół Duszniki zobacz ›
14  2017-03-25 Sokół Pniewy 1:0 Orły Pniewy zobacz ›
14  2017-03-25 Błękitni Wronki 2:1 Lipno Stęszew zobacz ›
14  2017-03-25 TSG Kamieniec 0:1 Pogoń Lwówek zobacz ›
14  2017-03-26 Kłos Gałowo 0:6 Sparta Szamotuły zobacz ›
14  2017-03-26 Mawit Lwówek 2:0 Sokół Rakoniewice zobacz ›
14  2017-03-26 Spójnia Strykowo 1:2 Płomień Przyprostynia relacja ›
15  2017-04-02 Sokół Pniewy 6:0 TSG Kamieniec zobacz ›
15  2017-04-02 Spójnia Strykowo 2:3 Orły Pniewy relacja ›
15  2017-04-02 Płomień Przyprostynia 4:1 Błękitni Wronki zobacz ›
15  2017-04-02 Sparta Szamotuły 3:1 Czarni Wróblewo zobacz ›
15  2017-04-02 Sokół Duszniki 1:4 Lipno Stęszew zobacz ›
15  2017-04-02 Sokół Rakoniewice 1:0 Kłos Gałowo zobacz ›
15  2017-04-02 Pogoń Lwówek 3:0 Mawit Lwówek zobacz ›
16  2017-04-08 TSG Kamieniec 2:0 Spójnia Strykowo relacja ›
16  2017-04-09 Czarni Wróblewo 2:3 Sokół Rakoniewice zobacz ›
16  2017-04-09 Błękitni Wronki 3:3 Sokół Duszniki zobacz ›
16  2017-04-09 Lipno Stęszew 3:3 Sparta Szamotuły zobacz ›
16  2017-04-09 Mawit Lwówek 0:2 Sokół Pniewy zobacz ›
16  2017-04-09 Orły Pniewy 5:2 Płomień Przyprostynia zobacz ›
16  2017-04-09 Kłos Gałowo 1:2 Pogoń Lwówek zobacz ›
17  2017-04-16 Sparta Szamotuły 5:3 Sokół Duszniki zobacz ›
17  2017-04-16 Spójnia Strykowo 1:2 Mawit Lwówek relacja ›
17  2017-04-16 Płomień Przyprostynia 3:1 TSG Kamieniec zobacz ›
17  2017-04-16 Sokół Pniewy 5:1 Kłos Gałowo zobacz ›
17  2017-04-16 Orły Pniewy 1:1 Błękitni Wronki zobacz ›
17  2017-04-16 Pogoń Lwówek 3:3 Czarni Wróblewo zobacz ›
17  2017-04-16 Sokół Rakoniewice 2:0 Lipno Stęszew zobacz ›
18  2017-04-23 Lipno Stęszew 0:3 Pogoń Lwówek zobacz ›
18  2017-04-23 Błękitni Wronki 0:2 Sparta Szamotuły zobacz ›
18  2017-04-23 Mawit Lwówek 1:1 Płomień Przyprostynia zobacz ›
18  2017-04-23 Sokół Duszniki 2:0 Sokół Rakoniewice zobacz ›
18  2017-04-23 Czarni Wróblewo 0:2 Sokół Pniewy zobacz ›
18  2017-04-23 Kłos Gałowo 0:2 Spójnia Strykowo relacja ›
18  2017-04-23 TSG Kamieniec 2:8 Orły Pniewy zobacz ›
19  2017-04-29 Spójnia Strykowo 0:2 Czarni Wróblewo relacja ›
19  2017-04-30 Pogoń Lwówek 5:1 Sokół Duszniki zobacz ›
19  2017-04-30 Sokół Rakoniewice 4:0 Sparta Szamotuły zobacz ›
19  2017-04-30 TSG Kamieniec 1:4 Błękitni Wronki zobacz ›
19  2017-04-30 Płomień Przyprostynia 11:1 Kłos Gałowo zobacz ›
19  2017-04-30 Sokół Pniewy 5:0 Lipno Stęszew zobacz ›
19  2017-04-30 Orły Pniewy 7:3 Mawit Lwówek zobacz ›
20  2017-05-06 Sparta Szamotuły 0:2 Pogoń Lwówek zobacz ›
20  2017-05-06 Sokół Duszniki 0:3 Sokół Pniewy zobacz ›
20  2017-05-06 Mawit Lwówek 2:5 TSG Kamieniec zobacz ›
20  2017-05-06 Błękitni Wronki 0:2 Sokół Rakoniewice zobacz ›
20  2017-05-06 Czarni Wróblewo 2:1 Płomień Przyprostynia zobacz ›
20  2017-05-06 Kłos Gałowo 1:5 Orły Pniewy zobacz ›
20  2017-05-07 Lipno Stęszew 1:2 Spójnia Strykowo relacja ›
21  2017-05-13 Spójnia Strykowo 4:1 Sokół Duszniki relacja ›
21  2017-05-13 Sokół Pniewy 1:2 Sparta Szamotuły zobacz ›
21  2017-05-13 Pogoń Lwówek 2:0 Sokół Rakoniewice zobacz ›
21  2017-05-13 Mawit Lwówek 2:0 Błękitni Wronki zobacz ›
21  2017-05-13 TSG Kamieniec 3:1 Kłos Gałowo zobacz ›
21  2017-05-13 Orły Pniewy 2:0 Czarni Wróblewo zobacz ›
21  2017-05-13 Płomień Przyprostynia 6:0 Lipno Stęszew zobacz ›
22  2017-05-20 Błękitni Wronki 1:4 Pogoń Lwówek zobacz ›
22  2017-05-20 Sokół Rakoniewice 0:6 Sokół Pniewy zobacz ›
22  2017-05-20 Czarni Wróblewo 4:1 TSG Kamieniec zobacz ›
22  2017-05-20 Sparta Szamotuły 1:2 Spójnia Strykowo relacja ›
22  2017-05-20 Sokół Duszniki 2:1 Płomień Przyprostynia zobacz ›
22  2017-05-20 Lipno Stęszew 0:5 Orły Pniewy zobacz ›
22  2017-05-20 Kłos Gałowo 0:7 Mawit Lwówek zobacz ›
23  2017-05-27 Sokół Pniewy 0:1 Pogoń Lwówek zobacz ›
23  2017-05-27 Spójnia Strykowo 2:0 Sokół Rakoniewice relacja ›
23  2017-05-27 Płomień Przyprostynia 1:3 Sparta Szamotuły zobacz ›
23  2017-05-27 Orły Pniewy 3:1 Sokół Duszniki zobacz ›
23  2017-05-27 Kłos Gałowo 0:4 Błękitni Wronki zobacz ›
23  2017-05-27 TSG Kamieniec 2:0 Lipno Stęszew zobacz ›
23  2017-05-28 Mawit Lwówek 1:1 Czarni Wróblewo zobacz ›
24  2017-06-03 Błękitni Wronki 1:2 Sokół Pniewy zobacz ›
24  2017-06-03 Sokół Duszniki 2:0 TSG Kamieniec zobacz ›
24  2017-06-03 Lipno Stęszew 2:1 Mawit Lwówek zobacz ›
24  2017-06-03 Pogoń Lwówek 4:0 Spójnia Strykowo relacja ›
24  2017-06-03 Sokół Rakoniewice 5:1 Płomień Przyprostynia zobacz ›
24  2017-06-03 Sparta Szamotuły 0:5 Orły Pniewy zobacz ›
24  2017-06-03 Czarni Wróblewo 3:0 Kłos Gałowo zobacz ›
25  2017-06-10 Mawit Lwówek 7:1 Sokół Duszniki zobacz ›
25  2017-06-10 TSG Kamieniec 2:1 Sparta Szamotuły zobacz ›
25  2017-06-10 Orły Pniewy 5:2 Sokół Rakoniewice zobacz ›
25  2017-06-10 Płomień Przyprostynia 2:3 Pogoń Lwówek zobacz ›
25  2017-06-10 Spójnia Strykowo 1:2 Sokół Pniewy relacja ›
25  2017-06-10 Czarni Wróblewo 1:0 Błękitni Wronki zobacz ›
25  2017-06-10 Kłos Gałowo 2:2 Lipno Stęszew zobacz ›
26  2017-06-14 Błękitni Wronki 0:1 Spójnia Strykowo relacja ›
26  2017-06-17 Sparta Szamotuły 6:4 Mawit Lwówek zobacz ›
26  2017-06-17 Pogoń Lwówek 1:8 Orły Pniewy zobacz ›
26  2017-06-17 Sokół Rakoniewice 3:1 TSG Kamieniec zobacz ›
26  2017-06-17 Sokół Duszniki 0:4 Kłos Gałowo zobacz ›
26  2017-06-17 Sokół Pniewy 4:4 Płomień Przyprostynia zobacz ›
26  2017-06-17 Czarni Wróblewo 2:1 Lipno Stęszew zobacz ›

Rozgrywki Pucharowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
---  2016-09-07 Promień Opalenica 1:0 Spójnia Strykowo relacja ›

Rozgrywki Towarzyskie/Sparingi

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2017-01-22 Wielkopolska Komorniki 0:3 Spójnia Strykowo zobacz ›
2017-02-19 Orkan Konarzewo 1:2 Spójnia Strykowo zobacz ›
2017-02-26 Tęcza Skrzynki 3:1 Spójnia Strykowo zobacz ›
2017-03-04 Patria Buk 2:5 Spójnia Strykowo zobacz ›
2017-03-11 Spójnia Strykowo 3:5 Orzeł Granowo zobacz ›
2017-03-18 LZS Wronczyn 2:1 Spójnia Strykowo zobacz ›

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

Błękitni WronkiSpójnia Strykowo
Błękitni Wronki 0:1 Spójnia Strykowo
2017-06-14, 19:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 26
Błękitni Wronki 0:1 Spójnia Strykowo
Sparta Szamotuły 6:4 Mawit Lwówek
Pogoń Lwówek 1:8 Orły Pniewy
Sokół Rakoniewice 3:1 TSG Kamieniec
Sokół Duszniki 0:4 Kłos Gałowo
Sokół Pniewy 4:4 Płomień Przyprostynia
Czarni Wróblewo 2:1 Lipno Stęszew

SPONSORZY

 
 

Instytucje wspierające

Statystyki drużyny

Odtwarzacz muzyczny

Muzyka by Jack07

Damn Yankees - High Enough










 

Sisters of Mercy  - More










 

Sonique - Alive










 

Rodriguez - Cause










 

Ankiety

Które miejsce zajmie Spójnia w Okręgówce