Spójnia Strykowo - strona oficjalna

Strona klubowa
  • Przekaż 1% podatku na Spójnię. Pobierz darmowy program ze strony lzs-wlkp.pl lub wpisz w PIT w części 1% - numer KRS 0000137358 i CEL: LZS Spójnia Strykowo. Dziękujemy!!!
  •        

Logowanie

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Kalendarium

18

11-2017

sobota

19

11-2017

niedziela

20

11-2017

pon.

21

11-2017

wtorek

22

11-2017

środa

23

11-2017

czwartek

24

11-2017

piątek

Zczuba.tv

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 580, wczoraj: 616
ogółem: 1 987 241

statystyki szczegółowe

Wyszukiwarka

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Orlik

Pogoda dla Strykowa

Flag counter

free counters

Wyniki

Wiosna 2016r.

III liga Okręgowa – Junior Młodszy – Grupa 2

2.04 (sobota)

12:30 Spójnia – Kopernik Poznań - 2:1 (2 x Maciej Mieszała)

9.04 (sobota)

14:00 Wielkopolska Komorniki - Spójnia  - 3:4 (2 x Maciej Mieszała, Piotr Kaczmarek (karny),  Kacper Brzostowski)                                                               

16.04 (sobota)

11:00 Spójnia – KS Gminy Brodnica Manieczki - 3:0 (walkower) 

24.04 (niedziela)

12:30 Spójnia – PSS Junior Koziegłowy - 2:0 (2 x Maciej Mieszała)

6.05 (piątek)

17:30 Grom Plewiska - Spójnia - 8:1 (Piotr Kaczmarek)

14.05 (sobota)

14:30 Kopernik Poznań - Spójnia - 1:1 (Kacper Bałuszek)                                           

22.05 (niedziela)

11:00 Spójnia – Wielkopolska Komorniki- 1:1 (Kacper Bałuszek)

5.06 (niedziela)

14:00 KS Gminy Brodnica Manieczki - Spójnia -   (w Strykowie)

11.06 (sobota)

12:00 PSS Junior Koziegłowy - Spójnia -

18.06 (sobota)

11:00 Spójnia  - Grom Plewiska -

 

Jesień 2015r.

Juniorzy Młodsi B1 - Grupa 7

5 wrzesień (sobota)

13:00 Spójnia – KS Canarinhos Skórzewo - 1:5  (Arek Skóra)

12 wrzesień (sobota) – Śrem, ul. Poznańska 15

16:00 Warta Śrem – Spójnia - 3:0

19 wrzesień (sobota)

12:00 Spójnia – 1920 Mosina - 4:1  (Kacper Bałuszek, 2 x Arek Skóra, Piotr Kaczmarek)

27 wrzesień (niedziela)

13:00 Spójnia – Stoper Poznań - 0:2

3 październik (sobota)

12:00 Lipno Stęszew - Spójnia - 4:1 (Szymon Muchowski)

10 październik (sobota) – Skórzewo, ul. Poznańska 70

13:00 KS Canarinhos Skórzewo – Spójnia - 10:0

17 październik (sobota)

14:00 Spójnia – Warta Śrem - 0:5

25 październik (niedziela) – Mosina, ul. Konopnickiej 31

12:00 1920 Mosina – Spójnia - 4:1 (Adrian Hecht)

8 listopad (niedziela) – Poznań, ul. Armii Poznań

12:00 Stoper Poznań – Spójnia - 0:1 (Adrian Rożek)

14 listopad (sobota)

14:00 Spójnia – Lipno Stęszew - 2:3 (Mikołaj Kiedos, Arek Skóra)

 

Wiosna 2105r.

Trampkarze C1 Grupa 5

28 marca (sobota)

13:00 Spójnia – Grom Plewiska - 3:4   (Szymon Muchowski, Mateusz Królik x 2)

12 kwiecień (niedziela)

11:00 Wielkopolska Komorniki – Spójnia - 0:3 (walkower)

18 kwiecień (sobota)

Spójnia – Gminna SP Sątopy (pauza - rywal wycofał się z rozgrywek)

2 maj (sobota)

13:00 Spójnia – Płomień Przyprostynia - 6:2  (2 x Arkadiusz Skóra, Maks Falczyk, Miłosz Walkowiak, Kacper Brzostowski, Mateusz Królik)

9 maj (sobota)

12:00 NKS Niepruszewo – Spójnia - 0:6 (3 x Szymon Muchowski, 2 x Mateusz Królik, Arek Skóra)

15 maj (piątek)

18:00 Grom Plewiska – Spójnia - 2:3 (Arek Skóra, Szymon Muchowski, Kacper Brzostowski)

23 maj (sobota)

14:00 Spójnia – Wielkopolska Komorniki - 3:2 (Szymon Muchowski, Mateusz Królik, Arek Skóra)

30 maj (sobota)

Gminna SP Sątopy – Spójnia (pauza - rywal wycofał się z rozgrywek)

6 czerwiec (sobota)

15:00 Płomień Przyprostynia – Spójnia - 1:4 (Kacper Bałuszek, 2 x Mikołaj Kiedos, Arek Skóra)

13 czerwiec (sobota)

14:00 Spójnia – NKS Niepruszewo - 8:0 (2 x Szymon Muchowski, 2 x Mateusz Królik, 2 x Kacper Brzostowski, Mikołaj Kiedos, Maks Flaczyk)

 

Jesień 2014r.

Trampkarz C1, Grupa 5

5.09.14r. (piątek)

17:00 Spójnia – Patria Buk - 3:0 w.o.

14.09.14r. (niedziela)

11:00 Wielkopolska Komorniki - Spójnia - 0:3 w.o.

20.09.14r. (sobota)

13:00 Spójnia – NKS Niepruszewo - 3:3 

27.09.14r. (sobota)

11:00 Spójnia – Sokół Rakoniewice - 3:0 w.o.

5.10.14r. (niedziela)

14:00 Płomień Przyprostynia - Spójnia - 4:3

11.10.14r. (sobota)

11:00 Patria Buk – Spójnia - 0:3 w.o. 

17.10.14r. (piątek)

16:00 Spójnia – Wielkopolska Komorniki - 2:4

25.10.14r. (sobota)

12:00 NKS Niepruszewo – Spójnia - 3:2

 8.11.14r. (sobota)

14:00 Sokół Rakoniewice – Spójnia - 0:3 w.o.

15.11.14r. (sobota)

13:00 Spójnia – Płomień Przyprostynia - 2:5

WIOSNA 2014r.

Młodzicy D1, Grupa 4 

5.04.14r. (sobota)

16:00 FOGO Luboń - Spójnia - 10:0

11.04.14r. (piątek)

17:00 Spójnia – TS Gminy Kamieniec - 0:3

26.04.14r. (sobota)

11:00 Patria Buk – Spójnia  - 3:2 (Mikołaj Napierała, samobójcza)

10.05.14r. (sobota)

11:00 Obra Zbąszyń – Spójnia - 6:0

16.05.14r. (piątek)

16:00 Spójnia – Korona Zakrzewo - 0:10

23.05.14r. (piątek)

16:00 Spójnia – FOGO Luboń - 1:8 (Kacper Bałuszek)

31.05.14r. (sobota)

11:00 TS Gminy Kamieniec – Spójnia - 6:1 (Norbert Wojda)

6.06.14r. (piątek)

16:00 Spójnia – Patria Buk - 3:0 (walkower)

13.06.14r. (piątek)

18:00 Spójnia – Obra Zbąszyń - 0:6

21.06.14r. (sobota)

16:00 Korona Zakrzewo - Spójnia - 10:2 (Łukasz Nowak, Kacper Bałuszek) 

JESIEŃ 2013r.

Młodzicy D1, Grupa 5

6.09.13r. (piątek)

16:00 Spójnia – Lipno Stęszew - 1:12

25.09.13r. (środa)

16:30 UKS Dyskobolia Grodzisk – Spójnia - 13:0

21.09.13r. (sobota)

11:00 TS Gminy Kamieniec  – Spójnia - 1:7

28.09.13r. (sobota)

16:00 Spójnia – Patria Buk - 3:0 (walkower - na boisku 1:3)

5.10.13r. (sobota - boisko w Zbąszyniu – sztuczna trawa)

12:00 Obra Zbąszyń - Spójnia - 8:1

11.10.13r. (piątek)

16:30 Lipno Stęszew – Spójnia - 9:0

19.10.13r. (sobota)

16:00 Spójnia – UKS Dyskobolia Grodzisk - 1:10

26.10.13r. (sobota)

15:00 Spójnia – TS Gminy Kamieniec - 7:4

31.10.13r. (czwartek)

16:00 Patria Buk – Spójnia -1:4

9.11.13r. (sobota)

14:00 Spójnia – Obra Zbąszyń - 3:10

 

Sezon 2012/13 (Młodzik D2)

Wiosna 2013

12.04.13r.

18:00 Skra Wielkopolska Otusz – Spójnia - 2:0

20.04.13r.

15:00 Spójnia – Płomień Przyprostynia - 1:3

26.04.13r.

17:00 Patria Buk – Spójnia - 7:1

12.05.13r.

11:00 Spójnia – FOGO Luboński KS - 0:4

18.05.13r.

15:00 Spójnia – Lipno Stęszew - 2:0

29.05.13r.

17:00 Spójnia – Skra Wielkopolska Otusz - 0:3

31.05.13r.

17:00 Płomień Przyprostynia – Spójnia - 3:4

8.06.13r.

15:00 Spójnia – Patria Buk - 2:2

10.06.13r.

17:00 Lipno Stęszew – Spójnia - 9:0

 14.06.13r.

17:00 Fogo Luboński KS – Spójnia - 5:0

 

Jesień 2012r.

LIPNO Stęszew - SPÓJNIA Strykowo - 8:1

SPÓJNIA Strykowo - UKS Canarinhos Skórzewo - 0:15 (walkower)

PATRIA Buk- SPÓJNIA Strykowo - 3:0 (walkower)

SPÓJNIA Strykowo - CHROBRY POZNAŃ - 0:9 (walkower)

STELLA Luboń- SPÓJNIA Strykowo - 3:0 (walkower)

SPÓJNIA Strykowo- LIPNO Stęszew - 0:11

UKS Canarinhos Skórzewo- SPÓJNIA Strykowo - 9:0

SPÓJNIA Strykowo - PATRIA Buk - 1:3

CHROBRY POZNAŃ - SPÓJNIA Strykowo - 16:0

SPÓJNIA Strykowo- STELLA Luboń - 0:1

 

Sezon 2011/12 - Orlik E1

 

Jesień

3 września (sobota)
14.00 Spójnia – Lipno Stęszew - 1:13 (bramka Kacper Bałuszek)

 

11 września (niedziela)
11.00 UKS Skórzewo – Spójnia - 20:0

 

24 września (sobota)
12.00 Spójnia – Przemysław Poznań - 0:12

 

30 września (piątek)
17.30 OTPS Winogrady Poznań – Spójnia - 6:2 (Szymon Muchowski, Mikołaj Napierała)

 

7 październik (piątek)
17.00 Lipno Stęszew – Spójnia - 9:1 (Kacper Bałuszek)

 

15 październik (sobota)
12.00 Spójnia – UKS Skórzewo - 3:8 (Szymon Muchowski, 2x Mikołaj Napierała)

 

28 październik (piątek)
16.00 Przemysław Poznań – Spójnia - 13:0

 

5 listopad (sobota)
12.00 Spójnia – OTPS Winogrady Poznań- 4:1 (2x Kacper Bałuszek, Mateusz Dudziak, Piotr Kowalczyk)

Wiosna

Spójnia - Mawit Lwówek - 3:0 (walkower)

Spójnia - Sokół Rakoniewice - 2:9

Promień Opalenica - Spójnia - 22:1

Spójnia - Płomień Przyprostynia - 2:2

Patria Buk - Spójnia - 5:3

Mawit Lwówek - Spójnia - 2:11

Sokół Rakoniewice - Spójnia - 10:2

Spójnia - Promień Opalenica - 1:8

Płomień Przyprostynia - Spójnia - 10:1

Spójnia - Patria Buk - 3:3

Najbliższe spotkanie

Spójnia StrykowoOrkan Konarzewo
Spójnia Strykowo   Orkan Konarzewo
2017-11-19, 13:30:00


Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Ostatnie spotkanie

Czarni WróblewoSpójnia Strykowo
Czarni Wróblewo 3:0 Spójnia Strykowo
2017-11-11, 13:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
Błękitni Wronki 8:0 TSG Kamieniec
Płomień Przyprostynia 2:2 Orkan Konarzewo
Obra Zbąszyń 3:3 Sokół Pniewy
Sparta Szamotuły 0:1 Akademia Reissa Przeźmierowo
Sokół Duszniki 1:3 Sokół Rakoniewice
Czarni Wróblewo 3:0 Spójnia Strykowo
Lipno Stęszew 1:4 Pogoń Lwówek

SPONSORZY

 
 

Instytucje wspierające

Statystyki drużyny

Odtwarzacz muzyczny

Muzyka by Jack07

Damn Yankees - High Enough










 

Sisters of Mercy  - More










 

Sonique - Alive










 

Rodriguez - Cause










 

Ankiety

Które miejsce zajmie Spójnia w Okręgówce