Spójnia Strykowo - strona oficjalna

Strona klubowa
  • Przekaż 1% podatku na Spójnię. Pobierz darmowy program ze strony lzs-wlkp.pl lub wpisz w PIT w części 1% - numer KRS 0000137358 i CEL: LZS Spójnia Strykowo. Dziękujemy!!!
  •        

Logowanie

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Kalendarium

20

09-2017

środa

21

09-2017

czwartek

22

09-2017

piątek

23

09-2017

sobota

24

09-2017

niedziela

25

09-2017

pon.

26

09-2017

wtorek

Zczuba.tv

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 38, wczoraj: 326
ogółem: 1 936 315

statystyki szczegółowe

Wyszukiwarka

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Orlik

Pogoda dla Strykowa

Flag counter

free counters

Wyniki

Wiosna 2016r.

III liga Okręgowa – Młodzik D2 – Grupa 5

3.04 (niedziela)

12:30 Spójnia – Przemysław Poznań - 0:2

10.04 (niedziela)

13:00 TPS Winogrady Poznań - Spójnia - 7:2 (Jakub Przybylski, Mateusz Przybylski)                

17.04 (niedziela)

13:00 Spójnia – Warta Poznań  - 0:8                                               

7.05 (sobota)

12:30 Spójnia – Orły Komorniki - 0:3               

14.05 (sobota)

12:00 Przemysław Poznań -  Spójnia - 2:0                                                   

22.05 (niedziela)

14:00 Spójnia – TPS Winogrady Poznań  - 1:5 (Kuba Przybylski)             

5.06 (niedziela)

16:00 Warta Poznań - Spójnia  -                                 

18.06 (sobota)

10:00 Orły Komorniki - Spójnia -

Jesień 2015r.

Młodzik D2 - Grupa 7

4 wrzesień (piątek)

18:00 Spójnia – Grom Plewiska - 1:6  (Mateusz Rybarski)

11 wrzesień (piątek)

18:00 Spójnia – Wiara Lecha Poznań - 0:3

25 wrzesień (piątek)

18:00 Spójnia – Las Puszczykowo - 2:0  (2 x Mateusz Rybarski)

4 październik (niedziela)

13:00 Spójnia – Jadwiżański KS Poznań - 3:0 (3 x Mateusz Rybarski)

10 październik (sobota)

12:30 Grom Plewiska – Spójnia - 6:1 (Mateusz Rybarski)

16 październik (piątek)

18:00 Wiara Lecha Poznań – Spójnia - 10:3 (3 x Mateusz Rybarski)

7 listopad (sobota)

11:00 Las Puszczykowo – Spójnia - 0:1 (Filip Krzyżkowiak)

15 listopad (niedziela)

14:00 Jadwiżański KS Poznań - Spójnia - 3:2 (Jakub Przybylski, Kacper Adamczak)

 

Wiosna 2015r.

Orlik E1 – Grupa 7

8 maj (piątek) - zamiast 27 marzec (piątek)

17:00 Spójnia – Korona Zakrzewo - 3:4 (Mateusz Rybarski, Karol Napierała, Bartosz Nowak)

10 kwiecień (piątek)

17:00 Spójnia – Sokół Duszniki - 4:1  (Karol Napierała, Mateusz Rybarski x 2, Mateusz Nowak)

20 kwiecień (poniedziałek)

17:00 Skra Wielkopolska Otusz – Spójnia - 12:1 (Jakub Szulc)

24 kwiecień (piątek)

Spójnia – Grom Plewiska (pauza - rywal wycofał się z rozgrywek)

9 maj (sobota)

10:00 NKS Niepruszewo – Spójnia - 4:2 (Mateusz Rybarski, samobójcza)

16 maj (sobota)

14:00 Korona Zakrzewo – Spójnia - 13:3 (Mateusz Rybarski, Karol Napierała, samobójcza)

22 maj (piątek)

17:00 Sokół Duszniki – Spójnia - 5:0

29 maj (piątek)

17:00 Spójnia – Skra Wielkopolska Otusz - 1:10 (Mateusz Rybarski)

6 czerwiec (sobota)

Grom Plewiska – Spójnia (pauza - rywal wycofał się z rozgrywek)

12 czerwiec (piątek)

17:00 Spójnia – NKS Niepruszewo - 6:1 (Mateusz Rybarski, Daniel Krzyżański, Karol Napierała, 2 x Filip Krzyżkowiak, Adam Szulc)

Jesień 2014r.

Orlik E1, Grupa 6

7.09.14r. (niedziela)

13:30 Spójnia – AF Orły Komorniki - 0:15

12.09.14r. (piątek)

17:30 Spójnia – Skra Wielkopolska Otusz - 2:11

19.09.14r. (piątek)

17:00 Orlik Mosina – Spójnia - 12:1

26.09.14r. (piątek)

18:00 Spójnia – Las Puszczykowo - 1:4

3.10.14r. (piątek)

17:00 Lech I Poznań – Spójnia - 30:1

12.10.14r. (niedziela)

11:00 AF Orły Komorniki – Spójnia - 8:0

21.10.14r. (wtorek)

17:00 Skra Wielkopolska Otusz – Spójnia - 19:1

26.10.14r. (niedziela)

11:30 Spójnia – Orlik Mosina - 0:13

7.11.14r. (piątek)

18:00 Las Puszczykowo – Spójnia- 2:0

15.11.14r. (sobota)

11:00 Spójnia – Lech I Poznań - 1:23

Wiosna 2014r.

Orlik E2, Grupa 4

04.04.14r. (piątek)

17:30 Wiara Lecha Poznań - Spójnia - 19:0

13.04.14r. (niedziela)

11:00 TPS Winogrady Poznań - Spójnia - 23:0

25.04.14r. (piątek)

18:00 UKS Śrem - Spójnia - 15:2 (Kuba Braun, Mateusz Nowak)

9.05.14r. (piątek)

18:00 Kadet Koziegłowy Tulce – Spójnia- Tulce wycofały się z rozgrywek

16.05.14r. (piątek)

18:00 Spójnia – Polonia Środa Wlkp. - 0:18

23.05.14r. (piątek)

18:00 Spójnia - Wiara Lecha Poznań - 1:7 (Filip Adamski)

31.05.14r. (sobota)

14:30 Spójnia – TPS Winogrady Poznań - 3:9 (Adam Szulc, Bartek Targowski, Kuba Szulc)

8.06.14r. (niedziela)

14:30 Spójnia – UKS Śrem - 0:18

13.06.14r. (piątek)

18:00 Spójnia – Kadet Koziegłowy Tulce- Tulce wycofały się z rozgrywek

21.06.14r. (sobota)

12:00 Polonia Środa - Spójnia - 9:0

Najbliższe spotkanie

Orzeł GranowoSpójnia Strykowo
spotkanie pucharowe
Orzeł Granowo   Spójnia Strykowo
2017-09-20, 16:30:00

Reklama

Ostatnie spotkanie

Sokół RakoniewiceSpójnia Strykowo
Sokół Rakoniewice 1:1 Spójnia Strykowo
2017-09-16, 16:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 5
Pogoń Lwówek 4:2 Akademia Reissa Przeźmierowo
Sokół Rakoniewice 1:1 Spójnia Strykowo
Sokół Pniewy 7:1 TSG Kamieniec
Orkan Konarzewo 1:0 Błękitni Wronki
Sparta Szamotuły 4:1 Czarni Wróblewo
Płomień Przyprostynia 5:1 Lipno Stęszew
Obra Zbąszyń 3:4 Sokół Duszniki

SPONSORZY

 
 

Instytucje wspierające

Statystyki drużyny

Odtwarzacz muzyczny

Muzyka by Jack07

Damn Yankees - High Enough










 

Sisters of Mercy  - More










 

Sonique - Alive










 

Rodriguez - Cause










 

Ankiety

Które miejsce zajmie Spójnia w Okręgówce