Spójnia Strykowo - strona oficjalna

Strona klubowa
  • Przekaż 1% podatku na Spójnię. Pobierz darmowy program ze strony lzs-wlkp.pl lub wpisz w PIT w części 1% - numer KRS 0000137358 i CEL: LZS Spójnia Strykowo. Dziękujemy!!!
  •        

Logowanie

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Kalendarium

22

07-2017

sobota

23

07-2017

niedziela

24

07-2017

pon.

25

07-2017

wtorek

26

07-2017

środa

27

07-2017

czwartek

28

07-2017

piątek

Zczuba.tv

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 152, wczoraj: 587
ogółem: 1 905 676

statystyki szczegółowe

Wyszukiwarka

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Orlik

Pogoda dla Strykowa

Flag counter

free counters

Wyniki

Wiosna 2016r.

III liga Okręgowa – Orlik E2 – Grupa 7

3.04 (niedziela)

11:00 Spójnia – NAP Nowy Tomyśl  - 4:3 (3 x Filip Adamski, Nikodem Trafas)           

9.04 (sobota)

14:30 UKS Orzeł Granowo - Spójnia - 1:19 (7 x Filip Adamski, 3 x Bartek Targowski, 3 x Nikodem Rybarczyk, 2 x Nikodem Trafas, 2 x Bartek Nowak, Bartek Nowicki, Wiktor Polaczek)       

17.04 (niedziela)

11:00 Spójnia – Grom Dopiewo - 3:12  (2 x Bartek Nowak, Filip Adamski)

24.04 (niedziela)

15:00 Spójnia – Patria Buk - 5:3 (2 x Nikodem Rybarczyk, Filip Adamski, Nikodem Trafas, Rafał Paśka)

16.05 (poniedziałek)

17:00 NAP Nowy Tomyśl - Spójnia - 7:6 (4 x Filip Adamski,  Bartek Nowak, Nikodem Rybarczyk)

22.05 (niedziela)

16:00 Spójnia – UKS Orzeł Granowo - 6:1 (2 x Filip Adamski, 2 x Bartek Nowak, Nikodem Rybarczyk, gol samobójczy)

4.06 (sobota)

15:30 Grom Dopiewo - Spójnia -                                             

11.06 (sobota)

13:00 Patria Buk – Spójnia

Jesień 2015r.

Orlik E2 - Grupa 10

4 wrzesień (piątek)

16:30 Spójnia – Lipno Stęszew - 2:3  (Filip Adamski, Nikodem Rybarczyk)

12 wrzesień (sobota)

13:30 UKS Orzeł Granowo – Spójnia - 1:11  (5 x Filip Adamski, 4 x Bartek Nowak, Nikodem Trafas, Bartek Nowicki)

18 wrzesień (piątek)

16:30 Spójnia – NKS Niepruszewo - 5:0  (2 x Bartek Targowski, 2 x Nikodem Rybarczyk, Filip Adamski)

25 wrzesień (piątek)

16:30 Spójnia – Skra Wielkopolska Otusz - 4:2  (2 x Filip Adamski, Bartek Nowak, Bartek Targowski)

4 październik (niedziela)

9:00 SF Luboń - Spójnia - 3:0

10 październik (sobota)

14:00 Lipno Stęszew – Spójnia - 5:1 (Filip Adamski)

16 październik (piątek)

16:00 Spójnia – UKS Orzeł Granowo - 6:3 (3 x Filip Adamski, 2 x Bartek Nowak, Nikodem Rybarczyk)

24 październik (sobota)

10:00 NKS Niepruszewo – Spójnia - 1:17 (6 x Filip Adamski, 5 x Bartek Nowak, 3 x Nikodem Trafas, Nikodem Trafas, Bartek Targowski, Bartek Nowicki)

7 listopad (sobota)

9:30 Skra Wielkopolska Otusz – Spójnia - 3:4 (2 x Filip Adamski, Bartek Targowski, Nikodem Trafas)

11 listopad (środa)

11:00 Spójnia – SF Luboń - 3:6 (Filip Adamski, Bartek Nowak, Kuba Braun)

Żak F1 – Grupa 2

1 Kolejka – 11 kwiecień (sobota) godzina 11:00 STRYKOWO

Spójnia – Grom Dopiewo - 2:2 (Wiktor Polaczek, Bartek Nowicki)

Spójnia – Skra Wielkopolska Otusz - 4:1 (Filip Adamski x 2, Kuba Braun, Remik Pawlak)

Spójnia – Lipno Stęszew - 3:2 (Filip Adamski x 2, Dawid Rybarski)

2 Kolejka – 26 kwiecień (niedziela) godzina 13:30 OTUSZ

Skra Wielkopolska Otusz – Spójnia - 3:2 (Kuba Braun x 2)

Spójnia – Grom Dopiewo - 1:6 (Filip Adamski)

Spójnia – Lipno Stęszew - 1:3 (Kuba Braun)

3 Kolejka – 16 maj (sobota) STĘSZEW

Spójnia – Grom Dopiewo - 0:5

Spójnia – Skra Wielkopolska Otusz - 1:2 (Filip Adamski)

Lipno Stęszew - Spójnia - 1:1 (Nikodem Rybarczyk)

4 Kolejka – 30 maj (sobota) DOPIEWO

Spójnia – Skra Wielkopolska Otusz - 2:2 (Bartek Targowski, Filip Adamski)

Grom Dopiewo - Spójnia - 6:0

Spójnia – Lipno Stęszew - 2:3 (Filip Adamski, Oskar Szymandera)

Końcowa tabela sezonu:

1. Grom Dopiewo - 31 pkt.

2. Lipno Stęszew - 18 pkt.

3. Skra Wielkopolska Otusz - 9 pkt.

4. Spójnia Strykowo - 9 pkt. 19:36

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

Błękitni WronkiSpójnia Strykowo
Błękitni Wronki 0:1 Spójnia Strykowo
2017-06-14, 19:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 26
Błękitni Wronki 0:1 Spójnia Strykowo
Sparta Szamotuły 6:4 Mawit Lwówek
Pogoń Lwówek 1:8 Orły Pniewy
Sokół Rakoniewice 3:1 TSG Kamieniec
Sokół Duszniki 0:4 Kłos Gałowo
Sokół Pniewy 4:4 Płomień Przyprostynia
Czarni Wróblewo 2:1 Lipno Stęszew

SPONSORZY

 
 

Instytucje wspierające

Statystyki drużyny

Odtwarzacz muzyczny

Muzyka by Jack07

Damn Yankees - High Enough










 

Sisters of Mercy  - More










 

Sonique - Alive










 

Rodriguez - Cause










 

Ankiety

Które miejsce zajmie Spójnia w Okręgówce