Klubowe podsumowanie roku

• autor: Jack07, 2011-12-17 02:30

Na sali gimnastycznej w Strykowie odbyło się IV Spotkanie Gwiazdkowe na którym podsumowano rok 2011 w Spójni Strykowo. Relacja w rozwinięciu, natomiast tutaj można zapoznać się z galerią zdjęć z tej imprezy: klik

W piątek 16 grudnia na sali gimnastycznej w Strykowie miało miejsce IV Spotkanie Gwiazdkowe Spójni Strykowo. W spotkaniu wzięła udział rekordowa liczba około 150 zaproszonych gości, wśród których nie zabrakło piłkarzy seniorów, juniorów oraz po raz pierwszy obecnych na gwiazdkowym spotkaniu orlików wraz z rodzicami. Z ramienia gminy zjawił się Burmistrz Stęszewa – Pan Włodzimierz Pinczak, obecni byli także radny powiatu poznańskiego i prezes firmy SKR Stęszew Pan Krzysztof Robaszyński, Dyrektor Gimnazjum w Strykowie – Pani Dorota Woroch, nie zabrakło także darczyńców na co dzień wspierających klub ze Strykowa – tym razem w spotkaniu uczestniczyli Panowie Włodzimierz Czerniejewicz (Emal-Piask) oraz Czesław Dawidowicz (HD Poland). Niektórzy z zaproszonych gości dotrzeć nie mogli, niemniej i tak frekwencja była bardzo wysoka. Klubowe spotkanie zostanie przez wszystkich zapamiętane także z innego względu niż zakładał to scenariusz, bowiem toczyło się ono bez prądu gdyż szalejąca w tym dniu wichura uszkodziła linie energetyczną, ale nikt z tego powodu nie rozpaczał bowiem swoistego klimatu imprezie dodały nastrojowe świece porozstawiane w wielu punktach sali. Spotkanie rozpoczął prezes klubu ze Strykowa – Jacek Nowicki, który po powitaniu gości i złożeniu życzeń na nadchodzące święta, zaintonował tradycyjną polską kolędę. Po niej nastąpiło omówienie wszystkich ważnych wydarzeń jakie miały miejsce w klubie w mijającym 2011 roku. Przede wszystkim omówiony został historyczny awans seniorów Spójni do Klasy Okręgowej oraz świetne występy w niej właśnie jesienią. Następnie prezes streścił dokonania juniorów, którzy mimo kolejnych porażek zbierają jakże im potrzebne doświadczenie oraz start w ligowych rozgrywkach naszych orlików, którzy jesienią rozegrali swój debiutancki sezon w rozgrywkach zarządzanych przez WZPN Poznań. Po omówieniu dokonań stricte piłkarskich nadszedł czas na zreferowanie dokonań natury organizacyjno-finansowych w klubie, a więc przede wszystkim rozpoczęcia modernizacji stadionu, dokończenia inwestycji pod nazwą Mapa Miejscowości Strykowo, zakupu torb treningowych, koszulek polo, czapek baseballowych, zimowych, nowych strojów dla seniorów. Osobną kwestią były też inwestycje drużyny Orlików a więc pozyskanie sponsorów na stroje, dresy oraz funkcjonowanie tej drużyny. Wspomniane też zostało udane letnie zakończenie sezonu w barze nad jeziorem w Strykowie, rozwój strony internetowej która bije swoje kolejne rekordy odwiedzin oraz organizację I Półmaratonu Strykowskiego. Po półgodzinnym omówieniu tych zagadnień nastąpiło kilka przemówień zaproszonych gości, po czym uhonorowano symbolicznymi statuetkami osoby zasłużone dla klubu – tym razem wyróżnienia trafiły w ręce Panów Czesława Dawidowicza, Krzysztofa Robaszyńskiego, Włodzimierza Czerniejewicza, Tomasza Borowiaka, Jarosława Dybizbańskiego i Romana Patelki. Kulminacyjnym momentem naszego spotkania było wkroczenie w asyście uroczych Śnieżynek Gwiazdora, który wręczył wszystkich przybyłym klubowe prezenty, a w tym roku były to zimowe czapki z wyszytym herbem klubu, kalendarze Spójni na 2012 roku, 12-stronicowa gazetka klubowa oraz płyta DVD obrazująca najważniejsze momenty tego roku w klubie. Po degustacji słodkości oraz rozmowach między zaproszonymi gośćmi, spotkanie dobiegło końca i trzeba uczciwie powiedzieć że było ono nad wyraz udane i mam nadzieję że w równie radosnych nastrojach zbierzemy się razem za rok, by ponownie świętować przyszłoroczne sukcesy. Z tego miejsca chciałem serdecznie podziękować wszystkim osobom zaangażowanym w organizację oraz obsługę naszej klubowej imprezy – wszystkim z tego miejsca w imieniu zarządu i swoim serdecznie dziękuję. Do zobaczenia za rok.

autor: stryki 2011-12-17 19:39:07

Profil stryki w Futbolowo dziękuje wszystkim za pomoc w organizacji IV spotkania gwiazdkowego

autor: ~link 2011-12-18 12:09:25

avatar https://picasaweb.google.com/Nowis07/IVK lubowePodsumowanieRoku