Strzelanina w Baranowie

• autor: Jack07, 2012-03-01 08:33

Mecz sparingowy # 3 - 29.02.2012r.

TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE – SPÓJNIA STRYKOWO – 5:5 (2:1)

Bramki: Bartek Urbaniak 38' , Łukasz Rajewicz 57' , Mateusz Przybyłowski  65' , 73' , 74'

Szczegóły w rozwinięciu

Spójnia: Krzysztof Rozumek – Kamil Kaczmarek, Łukasz Bąkowski, Damian Kurkowiak, Krzysztof Kaczmarek – Piotr Majorczyk, Tomasz Pacygon, Łukasz Rajewicz, Grzegorz Hojan – Sebastian Wolny, Bartłomiej Urbaniak.

Ponadto zagrali: Bartosz Konieczny, Arkadiusz Szczygielski, Mateusz Przybyłowski, Michał Kuźniarek, Krystian Kurkowiak, Maciej Urbaniak, Dawid Pogorzelczyk.

Kolejny pożyteczny sparing za nami. Tym razem zagraliśmy na boisku IV-ligowej Tarnovii Tarnowo Podgórne. Wynik, a przede wszystkim gra daje nadzieję na spokojną wiosnę.

Grano 2 x 40 minut.

Chronologicznie:

3’ Dwukrotnie Tarnovia. Na posterunku Krzysztof Rozumek.

6’ 8’ Dwa uderzenia z dystansu Tarnovii i znów bez zarzutu nasz bramkarz

10’ Pierwszy strzał Spójni – Krzysztof Kaczmarek z dystansu.

23’ Festiwal rzutów rożnych dla gospodarzy. Wciąż czujnie Rozum.

27’ 1:0 dla Tarnovii. Nieporozumienie naszych graczy w środku pola i bramka po kontrze.

31’ 2:0 dla Tarnovii. Kopia akcji sprzed kilku minut. Niepotrzebna strata, szybka kontra i gol.

38’ 2:1. Gol dla Spójni. Dośrodkowanie z rzutu wolnego Sebastiana Wolnego i Bartek Urbaniak zdobywa gola kontaktowego.

46’ 3:1 dla Tarnovii. Szybka akcja gospodarzy i kolejna bramka.

52’ Strzał gracza Tarnovii w słupek.

53’ 4:1 dla Tarnovii. Precyzyjny strzał z pola karnego gracza z Tarnowa Podgórnego.

57’ 4:2. Gol dla Spójni. Ładne uderzenie z dystansu Łukasza Rajewicza.

62’ 5:2 dla Tarnovii. Uderzenie po rykoszecie myli naszego bramkarza.

63’ Poraz pierwszy daje o sobie znać w prowadzony na plac gry Mateusz Przybyłowski. Tym razem jeszcze broni bramkarz.

64’ Kontuzja naszego bramkarza Krzysztofa Rozumka. W bramce z konieczności staje Krzysztof Kaczmarek.

65’ 5:3. Gol dla Spójni. Składna akcja testowanego w Spójni Bartosza Koniecznego, dogranie do Mateusza Przybyłowskiego i ten z bliska dopełnia formalności.

73’ 5:4. Gol dla Spójni. Składna akcja naszej drużyny, błąd popełniają stoperzy i bramkarz Tarnovii i Mateusz Przybyłowski po raz drugi wpisuje się na listę strzelców.

74’ 5:5. Gol dla Spójni. Ponownie dogranie Bartka Koniecznego do Mateusza Przybyłowskiego i mamy hat-trick oraz wyrównanie.

77’ Mateusz mógł przesądzić o wygranej gości. Tym razem zabrakło precyzji i piłka mija słupek bramki Tarnovii.

W naszej drużynie zagrał testowany gracz NKS-u Niepruszewo – Bartosz Konieczny.

Za trzy dni mecz z Lasem Puszczykowo. Początek meczu w Strykowie w sobotę o godzinie 15:30.