ORZEŁ GRANOWO – SPÓJNIA STRYKOWO – 2:1 (1:0)

Szczegóły w rozwinięciu

Spójnia (skład wyjściowy): Marcin Skrzypczak – Marcin Korbas, Damian Kurkowiak, Krystian Kurkowiak, Sebastian Rajewicz – Wojciech Bendowski, Tomasz Pacygon, Łukasz Rajewicz, Piotr Majorczyk, Grzegorz Hojan – Maciej Urbaniak.

Ponadto zagrali: Łukasz Bąkowski, Mateusz Przybyłowski, Krzysztof Kaczmarek, Arkadiusz Szczygielski, Michał Kuźniarek.

Najważniejsze momenty meczu:

7’ Rzut wolny dla Orła i po dużym zamieszaniu obrońcy Spójni wyjaśniają sytuację

10’ Napastnik Orła w sytuacji sam na sam z naszym bramkarzem. Górą Marcin.

15’ 1:0 dla Orła. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego piłkę przejmuje napastnik Orła i strzela pierwszego gola dla gospodarzy

20’ Dośrodkowanie Grzegorza Hojana do Piotra Majorczyka i jego strzał broni bramkarz a dobitka Macieja Urbaniaka jest niecelna

29’ Groźny strzał z pierwszej piłki zawodnika Orła wyłapuje Marcin Skrzypczak

35’ Uderzenie Grzegorza Hojana zza linii pola karnego, nieznacznie nad poprzeczką

38’ Strzał Piotra Majorczyka broni bramkarz

39’ Ponownie test dla bramkarza gospodarzy. Tym razem uderzał Wojciech Bendowski

50’ Indywidualna akcja Mateusza Przybyłowskiego którego strzał broni bramkarz

51’ 2:0 dla Orła. Jedna z nielicznych kontr gospodarzy i strzał po długim rogu wpada do naszej bramki

58’ Strzał w pełnym biegu Grzegorza Hojana. Nad bramką gospodarzy.

59’ Tym razem próbuje Piotr Majorczyk. Znów minimalnie niecelnie

60’ Uderzenie Macieja Urbaniaka z dystansu wyłapuje bramkarz

63’ Przypadkowe podanie naszego bramkarza do napastnika Orła. Strzał i późniejsza dobitka obroniona przez Marcina

67’ Obrońca Granowa blisko zdobycia gola samobójczego. Piłka trafia w poprzeczkę bramki Orła.

72’ Kontra gospodarzy, faul Damiana Kurkowiaka w polu karnym i rzut karny. Jedenastkę pewnie broni nasz bramkarz. Także przy dobitce jest bezbłędny.

73’ Mateusz Przybyłowski zakręcił obrońcami Granowa, lecz brakuje wykończenia

76’ Rzut wolny z 30 metrów Łukasza Rajewicza – broni bramkarz

77’ Niecelna główka Macieja Urbaniaka po dograniu piłki przez Sebastiana Rajewicza

80’ 2:1. Gol dla Spójni. Maciej Urbaniak dogrywa do Mateusza Przybyłowskiego który tym razem nie ma kłopotów z umieszczeniem piłki w siatce

84’ Słupek po uderzeniu głową Macieja Urbaniaka

86’ Uderzenie głową Krzysztofa Kaczmarka. Nad bramką.

Gra lepsza niż wynik. Spójnia prowadziła grę w pierwszej części, a w drugiej osiągnęła wyraźną przewagę w polu, jednak to Orzeł zdobył jedną bramkę więcej. To pierwszy letni sparing Spójni i patrząc na jej grę w niedzielnym meczu można być optymistą.