Wyregulowali celowniki

• autor: Jack07, 2012-08-14 20:36

Mecz sparingowy # 4 - 14.08.2012r.

LSS GMINY GRODZISK – SPÓJNIA STRYKOWO – 1:7 (1:4)

Bramki:Wojciech Bendowski 11', Tomasz Pacygon 17', 55' ; Mateusz Przybyłowski 30', 60' ; Sebastian Rajewicz 38', Piotr Pawlak 87'

Więcej szczegółów w rozwinięciu

Spójnia: Marcin Skrzypczak – Marcin Korbas, Damian Kurkowiak, Łukasz Bąkowski, Sebastian Rajewicz – Wojciech Bendowski, Łukasz Rajewicz, Tomasz Pacygon, Mateusz Przybyłowski, Grzegorz Hojan – Maciej Urbaniak.

Zagrali ponadto: Paweł Stramol, Krzysztof Kaczmarek, Kamil Kaczmarek, Arkadiusz Szczygielski, Piotr Pawlak, Norbert Bławat.

1’ Tomasz Pacygon zagrywa prostopadłą piłkę do Mateusza Przybyłowskiego. Policjantowi w ostatniej chwili zdejmuje z nogi piłkę obrońca Ptaszkowa.

3’ Mateusz Przybyłowski strzela z dystansu CELNIE, ale bez zarzutu bramkarz gospodarzy

5’ Strzał z dystansu gracza gospodarzy ale on chyba nie wiedział że swoje lata już w bramce Skrzypa przestał i co za tym idzie bezproblemowa obrona i tak niecelnego strzału.

9’ Akcja lewą stroną Grzegorza Hojana i po dośrodkowaniu obrońca gospodarzy minimalnie się pomylił i uderzył nieznacznie nad poprzeczką. Zapachniało samobójem

11’ 0:1. Gol dla Spójni. Łukasz Rajewicz dogrywa piłkę Mateuszowi Przybyłowskiemu, Wiceprezes delikatnie wycofuje piłkę do nadbiegającego Wojtka Bendowskiego i początek wielkiego strzelania staje się faktem

17’ 0:2 Gol dla Spójni. Strzał z 30 metrów Tomka Pacygona i bramkarz może tylko popatrzeć jak wytrzymała jest siatka w jego bramce

24’ 1:2. Gol dla LSS Gminy Grodzisk. Strzał z dystansu gracza LSS-u wybija Marcin Skrzypczak, do piłki dopada napastnik gospodarzy który jest faulowany przez Damiana Kurkowiaka. Karny i jest gol kontaktowy.

28’ Dogranie Grzegorza Hojana do Macieja Urbaniaka. Nasz młody napastnik ma 100% okazję ale niestety strzał jest niecelny. Chyba jakaś klątwa zawisła nad naszym 17-latkiem. Niczym klątwa czwartych miejsc naszych kajakarzy na olimpiadzie. Nie będzie na razie ‘Darek daj buziaka’

30’ 1:3 Gol dla Spójni. Maciej się rehabilituje. Dogrywa piłkę do Mateusza Przybyłowskiego który zwodem myli obrońcę i pakuje po raz trzeci futbolówkę do bramki.

33’ Strzał z dystansu naszego kapitana Łukasza Rajewicza, ale na raty broni bramkarz

34’ Jak napisał nasz sprawozdawca Ptaszkowo wywalczyło róg i nic poza tym

38’  1:4 Gol dla Spójni. Zamieszanie w polu karnym LSS-u, obrońca wybija piłkę wprost pod nogi Sebastiana Rajewicza który nie zastanawiając się długo kropnął piłkę i dystansu i jest gol. Nie napisano nam przy tym czy ściągnął pajęczynę z górnego rogu bramki

45’ Dogranie z rzutu rożnego Tomasza Pacygona do Macieja Urbaniaka a ten dwukrotnie próbuje pokonać bramkarza. Jeszcze nie tym razem.

51’ Strzał z dystansu Łukasza Bąkowskiego. Mocno. W rugby były by 3 punkty

55’ 1:5 Gol dla Spójni. Wiceprezes dogrywa do będącego w gazie Tomka Pacygona i ten strzela swojego drugiego gola w tym meczu

60’ 1:6 Gol dla Spójni. Grzegorz Hojan do Mateusza Przybyłowskiego i drugi gol naszego super snajpera staje się faktem. Po tym golu wszystkie myśli naszych fanatyków powędrowały do komendanta policyjnej prewencji w Poznaniu by ten w sobotę zamiast na Bułgarską skierował naszą gwiazdę do Wronczyna.

63’ Głos ma znów nasz sprawozdawca. Pierwszy celny strzał na bramkę drużyny z Ptaszkowa (oprócz rzutu karnego)

67’ Nasi obrońcy wybijają piłkę z linii bramkowej. Pierwszy tak poważny błąd naszych tyłów

69’ Mateusz Przybyłowski dogrywa piłkę Arkowi Szczygielskiemu ale był już junior niestety niecelnie

72’ Stuprocentowa okazja dla Ptaszkowa. Napastnik miejscowych wychodzi na pozycję sam na sam z Pawłem Stramolem. Strzał na poziomie drugiego piętra.

77’ Bardzo ładny strzał napastnika LSS-u – bez zarzutu Paweł

85’ Spójnia gra w 10-ciu. Rezerwowi są już pod prysznicem, a Grzesia łapią skurcze.

87’ 1:7 Gol dla Spójni. Maciej Urbaniak uderza z dystansu i odbitą przez bramkarza piłkę dobija Piotr Pawlak.

Jakikolwiek komentarz po ostatnim sparingu przed startem ligi ograniczę do dwóch stwierdzeń. Brawo Panowie. Jestem optymistą.