LIPNO STĘSZEW – SPÓJNIA STRYKOWO – 3:2 (0:1)

Bramki: Maciej Urbaniak 5', Bartek Urbaniak 48'

Więcej w rozwinięciu

Spójnia: Paweł Stramol - Michał Kuźniarek, Krystian Kurkowiak, Damian Kurkowiak, Krzysztof Kaczmarek - Radosław Łuczak, Łukasz Rajewicz, Tomasz Pacygon, Maciej Urbaniak, Piotr Pawlak - Bartek Urbaniak
Zagrali ponadto: Mikołaj Kantek, Adam Świerek, Damian Kuik, Mariusz Jeżewski, Arkadiusz Szczygielski, Kamil Kaczmarek, Mateusz Przybyłowski.

5' 0:1 dla Strykowa. Jedna z pierwszych akcji Spójni kończy się golem Maciej Urbaniaka

13' Rzut wolny dla Spójni - nieznacznie nad poprzeczką

17' Doskonała okazja Bartka Urbaniaka

W pierwszej części Spójnia dominowała, grała składnie piłką i szkoda że nie udało się udokumentować dobrej gry kolejnymi trafieniami. Pod koniec tej części groźniej zaczęli atakować gospodarze i Paweł Stramol dwukrotnie musiał udowodnić swe umiejętności.
48' 0:2 dla Strykowa. Składna akcja Spójni - z prawej strony dośrodkowuje Mateusz Przybyłowski a akcję głową wykańcza Bartek Urbaniak
54' W dogodnej sytuacji Bartek Urbaniak, nie trafia mając otwartą drogę do bramki
61' Niezdecydowanie bramkarza Lipna o mało co nie wykorzystuje Bartek Urbaniak, zabrakło precyzji
62' Błąd naszej obrony, niemal 100% szansa na bramkę kontaktową dla gospodarzy
63' Krystian Kurkowiak w sytuacji sam na sam z bramkarzem zamiast strzelać podaje do Bartka Urbaniaka
72' 1:2. Po serii rzutów rożnych i wolnych w zamieszaniu zawodnik Lipna pokonuje Pawła strzałem przy krótkim słupku
75' 2:2. Przypadkowo odbita piłka trafia pod nogi gracza Lipna, który nie marnuje doskonałej sytuacji
87' 3:2. Rzut wolny z 30 metrów, źle ustawiony mur, świetnie uderzona piłka odbija się jeszcze od poprzeczki i wpada do siatki co daje wygraną naszemu rywalowi.
W drugiej części zagrała część juniorów i mimo starań oddaliśmy pole rywalom, z czego w ostatnim kwadransie skwapliwie skorzystali.
Trzecie spotkanie tych drużyn za 3 tygodnie.