Mecz sparingowy # 7 - 17.03.2013r. (Stęszew)

ORZEŁ GRANOWO – SPÓJNIA STRYKOWO – 3:3 (1:2)

Bramki:  Maciej Urbaniak 35',  Łukasz Rajewicz 38', Radosław Łuczak 64'

Więcej w rozwinięciu

Spójnia: Paweł Stramol – Kamil Kaczmarek, Krzysztof Kaczmarek, Damian Kurkowiak, Sebastian Rajewicz – Maciej Urbaniak, Tomasz Pacygon, Łukasz Rajewicz, Grzegorz Hojan – Bartek Urbaniak, Sebastian Wolny.

Zagrali ponadto: Krzysztof Rozumek, Adam Świerek, Radosław Łuczak, Krystian Kurkowiak, Piotr Pawlak, Bartosz Wojda, Damian Kuik.

4 remis w 7 meczu kontrolnym uzyskała Spójnia na dwa tygodnie przed startem ligi. Pierwsze dwadzieścia minut było wyjątkowo kiepskie i nieciekawe. Z czasem Spójnia zaczęła grać lepiej i miało to odzwierciedlenie i w sytuacjach i w golach.

33’ 1:0 dla Orła. Nieuwaga naszych obrońców zostaje wykorzystana przez gracza z Granowa. Paweł bez szans.

35’ 1:1 Tomek Pacygon obsługuje doskonałym podaniem Macieja Urbaniaka który w sytuacji sam na sam się nie myli. Maciej od wczoraj jest już pełnoletni i tym golem sam sobie sprawił urodzinowy prezent.

Po przerwie Spójnia przez 20 minut znów gra słabo, goście dominują, co szybko ma odzwierciedlenie na tablicy wyników. Nasi zawodnicy w ostatniej pół godzinie potrafili się jednak zmobilizować i do końca walczyli o jak najkorzystniejszy wynik.

47’ Paweł Stramol broni w sytuacji sam na sam

50’ 2:2. Po rzucie rożnym powstało zamieszanie pod nasza bramką i największym sprytem wykazał się napastnik Granowa i doprowadził z bliska do wyrównania

57’ 3:2 dla Orła. Napastnik z Granowa z dziecinną łatwością wymanewrował całą nasza obronę oraz bramkarza i po obróceniu się z piłką w polu karnym zdobył kolejna bramkę dla swojej drużyny

60’ Kolejna doskonała okazja naszych przeciwników. Tym razem minimalnie niecelny strzał zza pola karnego

64’ 3:3. Radek Łuczak otrzymał piłkę na 20 metrze od bramki i ładnie przymierzył ponad interweniującym bramkarzem Granowa

73’ Dwójkowa akcja Bartek Urbaniak – Bartek Wojda zakończona celnym strzałem tego drugiego

75’ Zawodnik z Granowa w sytuacji sam na sam z Krzysztofem Rozumkiem. Obok bramki

78’ Tym razem w doskonalej sytuacji na zdobycie gola Bartek Urbaniak. Minimalnie przestrzelił

90’ Krzysztof Rozumek broni w sytuacji sam na sam