SPÓJNIA STRYKOWO – ORZEŁ GRANOWO - 2:1 (2:1)

Bramki: Sebastian Rajewicz 26' (k) ; Grzegorz Hojan 37'

Więcej w rozwinięciu

Spójnia (skład wyjściowy): Paweł Stramol - Damian Karasiewicz, Michał Kuźniarek, Damian Kuik, Sebastian Rajewicz - Grzegorz Hojan, Damian  Kurkowiak, Tomasz Pacygon, Wojciech Bendowski, Piotr Majorczyk - Maciej Urbaniak.

Zagrali ponadto: Patryk Kurowski, Bartosz Wojda, Dominik Luleczka, Krystian Kurkowiak, Arkadiusz Szczygielski, Piotr Pawlak, Daniel Kańduła (zawodnik testowany).

9' 0:1. Ładna akcja Spójni a konkretnie dwójki Tomasz Pacygon - Maciej Urbaniak, broni bramkarz który uruchamia szybką kontrę gości i zawodnik Orła z pola karnego strzela gola po krótkim słupku.

10' Akcja Piotra Majorczyka i znów lepszy bramkarz gości

26' 1:1. Faul na Damianie Karasiewiczu i rzutu karnego bezbłędnie Sebastian Rajewicz

29' Akcja Orła, ale strzał w boczną siatkę

33' Znowu groźnie pod naszą bramką, piłka przechodzi minimalnie obok naszego słupka

37' 2:1. Strzał z pola karnego Grzegorza Hojana. Bramkarz bez szans

43' Po dośrodkowaniu Piotra Majorczyka znów przed szansą Grzegorz Hojan, ale jego uderzenie z woleja przechodzi nad poprzeczką

49' Znowu groźnie Orzeł i znów napastnik gości minimalnie niecelnie

57' Akcja Piotr Pawlak - Arek Szczygielski i ten drugi głową nieznacznie się myli

70' Dośrodkowanie Damiana Karasiewicza i Maciej Urbaniak głową strzela nad bramką

74' Krystian Kurkowiak niecelnie z niewielkiej odległości od bramki

76' Znów nieznacznie myli się Maciej Urbaniak

86' Strzał Arka Szczygielskiego broni bramkarz Orła

88' Piotr Pawlak uderza głową, bramkarz odbija na środek pola karnego, ale nie ma nikogo z dobitką

89' Świetny strzał z dalekiego dystansu Damiana Kurkowiaka trafia w poprzeczkę bramki Orła

W pierwszej części mecz wyrównany, w drugiej już zdecydowana dominacja Spójni, szkoda ze nie zakończona większą ilością goli. Wybiegany, ambitny mecz Spójni, zawodnicy testowani na plus. Do kontuzjowanego Bartka Urbaniaka dołączył w tygodniu kapitan Łukasz Rajewicz, do tego nie było dziś m.in. Krzysztofa Kaczmarka. Sparing na duży plus.