LIPNO STĘSZEW - SPÓJNIA STRYKOWO - 4:2 (1:1)

Bramki: Maciej Urbaniak 29' ; Mateusz Przybyłowski 90' (k)

Więcej w rozwinięciu

Spójnia (skład wyjściowy): Patryk Kurowski – Marcin Korbas, Damian Kurkowiak, Krzysztof Kaczmarek, Sebastian Rajewicz – Damian Kuik, Tomasz Pacygon, Krystian Kurkowiak, Grzewgorz Hojan – Piotr Majorczyk, Maciej Urbaniak.

Zagrali ponadto: Bartosz Wojda, Paweł Stramol, Damian Karasiewicz, Daniel Kańduła, Radosław Łuczak, Dominik Luleczka, Piotr Pawlak, Mateusz Przybyłowski.

2’ Akcja Spójni i pierwszy celny strzał Macieja Urbaniaka

6’ Rzut wolny dla Lipna Stęszew i ładna obrona Patryka Kurowskiego

24’ Akcja skrzydłem gospodarzy ale pewnie w polu karnym interweniuje Patryk Kurowski

27’ Dobre podanie Macieja Urbaniaka do Grzegorza Hojana, a ten strzela mocno ale nad bramką

29’ 0:1. Odwrotna akcja – tym razem dośrodkowuje Grzegorz Hojan, a głową piłkę w siatce umieszcza Maciej Urbaniak

31’ Krystian Kurkowiak uderza z dystansu, ale minimalnie niecelnie

38’ 1:1. Dośrodkowanie z rzutu rożnego i niepilnowany gracz Lipna z bliska przewrotką doprowadza do remisu

42’ Groźna akcja gospodarzy, ale broni  Bartek Wojda

47’ Indywidualna akcja Macieja Urbaniaka ,ale tym razem broni bramkarz Lipna

49’ Po rzucie rożnym uderza Piotr Pawlak, ale bramkarz Lipna piąstkuje piłkę w pole

56’ Kolejny atak Lipna, wyjaśnia nasz bramkarz

58’ Groźny strzał gracza Lipna broni Paweł Stramol, dobitka kolegi i ponownie Paweł

63’ 2:1. Tracimy piłkę na własnej połowie, strzał gracza Lipna z dystansu i bramka

64’ 3:1. Celny strzał Radka Łuczaka, po czym gospodarze szybko posyłają długą piłkę do napastnika, który nie ma kłopotów z pokonaniem Pawła Stramola

67’ Dośrodkowanie z rzutu wolnego Daniela Kańduły i po strzale głową jednego z naszych graczy broni bramkarz

68’ Ponownie z rzutu wolnego Daniel Kańduła i nikt nie potrafi wykończyć dobrego podania

72’ Strzał gracza Lipna i Paweł Stramol na róg

73’ Szybka akcja Spójni – Dominik Luleczka podaje do Tomka Pacygona, który nie wykorzystuje dobrej okazji

75’ 4:1. Szybka kontra gospodarzy i czwarty gol dla Lipna

83’ Dośrodkowanie z rzutu rożnego i Mateusz Przybyłowski uderza głową, ale broni bramkarz

90’ 4:2. Faul w polu karnym na Piotrze Pawlaku i z 11 metrów skutecznie Mateusz Przybyłowski

Zdaniem trenera: Slaby mecz w naszym wykonaniu, Lipno pokazało więcej determinacji i zaangażowania w grze. Nasz zespół zagrał bez przekonania i koniecznej zadziorności, ale niestety braków treningowych nie da się oszukać. To z pewnością kubeł zimnej wody na nasze głowy i mam nadzieję że chłopacy wyciągną z tego odpowiednie wnioski, bowiem bez treningowego przygotowania meczów w lidze wygrywać się nie da.