Zapowiedź futbolowego weekendu

• autor: Jack07, 2014-05-09 11:20

Niezwykle wymagający przeciwnik przyjeżdża w najbliższą sobotę do Strykowa. O godzinie 17:00 rozlegnie się pierwszy gwizdek pana Roberta Bubacza z Gniezna w spotkaniu Spójni z liderem tabeli Spartą Szamotuły. Goście to wciąż aktualny lider tabeli, któremu po piętach depcze lokalny rywal – Błękitni Wronki. Tak się składa że za niespełna tydzień zagramy też i z tym drugim rywalem, dlatego też o motywację w starciu z czołowymi zespołami Okręgówki w naszej drużynie martwić się nie ma po co. Widać to zresztą było na treningach w tygodniu, na których trener Bławat miał do dyspozycji ponad 20 graczy. Lider z Szamotuł zanotował ostatnio dwie ligowe wpadki jakimi niewątpliwie były remisy na własnym obiekcie właśnie z Błękitnymi i Obrą Zbąszyń. Stratę punktów z pewnością Szamotulanie na czele z najlepszym strzelcem Okręgówki – Tomaszem Stelmaszykiem, będą chcieli sobie zrekompensować z starciu z naszym zespołem, ale Spójnia na pewno łatwo skóry nie sprzeda. Zapowiada się emocjonujące widowisko, dlatego też zapraszamy wszystkich sympatyków w sobotnie popołudnie na nasz obiekt. Wsparcie na pewno się przyda.

Młodzicy Spójni (3 porażki na koncie) wyjeżdżają z kolei do Zbąszynia na mecz z Obrą i z pewnością nie są faworytami. Obra kroczy od zwycięstwa do zwycięstwa i trudno będzie przerwać jej tą passę. Szczególnie na jej boisku ze sztuczną nawierzchnią. Mecz w sobotę o godzinie 11:00 i pocieszające jest to że młodzież Spójni powoli wraca do zdrowia. Liczymy na dobrą i ambitną postawę.

Trzecia z naszych drużyn – Orlicy – w ten weekend ma wolne, z uwagi na to że z rozgrywek wycofał się nasz niedoszły rywal – ekipa Kadeta Koziegłowy Tulce.