Ambitnie ale jest niedosyt

• autor: Jack07, 2014-09-20 18:44

TRAMPKARZ C1 Grupa V - Runda Jesienna

SPÓJNIA STRYKOWO - NKS NIEPRUSZEWO - 3:3 (1:1)

Duże emocje zafundowali wszystkim Trampkarze Spójni w swym pierwszym meczu przed własną widownią po dużych zmianach jakie zaszły w tej drużynie. Jeszcze przed meczem dowidzieliśmy się że zeszłotygodniowy przegrany mecz w Komornikach został zweryfikowany jako walkower 3:0 na naszą korzyść i mecz z Niepruszewem toczył się o fotel lidera dla Spójni. Pierwsza ciekawa połowa zakończyła się remisem po trafieniu Kacpra Bałuszka. Prawdziwe emocje przyszły w drugiej połowie. Od jej początku Spójnia osiągnęła sporą przewagę i wydawało się że kolejne bramki dla nas będą kwestią czasu. A jednak nieskuteczność pod bramką rywala spowodowała że nasi gracze zmarnowali cztery okazje stuprocentowe i kiedy w końcu trafił Jakub Zieliński wydawało się że wszystko pójdzie już z górki. Jednak jedna z bezsensownych strat, kontra i faul w polu karnym plus kara dla faulującego naszego bramkarza Adriana Rożka sprawiła że najpierw z karnego, a po 3 minutach po strzale z wolnego to Niepruszewo wyszło na prowadzenie. Ambitna walka do ostatnich minut Spójni przyniosła jednak pozytywne zakończenie, a strzelcem wyrównującego gola tuż przed końcem meczu został pozyskany z LZS-u Wronczyn Adrian Hecht. Brawo chłopcy za walkę do końca, ale trzeba mocno popracować nad skutecznością pod bramką rywala. Tylu dogodnych okazji zwyczajnie marnować nie wypada. Za tydzień Trampkarze pauzują, bowiem z rozgrywek wycofał się Sokół Rakoniewice.