Przepraszam, czy to była Spójnia?

• autor: Jack07, 2015-02-28 17:52

Mecz sparingowy # 5 - 28.02.2015 r.

ORZEŁ GRANOWO - SPÓJNIA STRYKOWO - 2:0 (1:0)

Pierwsza połowa fatalna, druga niewiele lepsza. Zimny kubeł na rozpalone głowy od naszego lokalnego sąsiada. Brak szybkości, przypadkowe akcje, niefunkcjonujący środek pola, indywidualne rozpaczliwe próby w ataku to pierwsza cześć meczu w naszym wykonaniu. Po przerwie teoretyczna przewaga w polu, ale wciąż brak dokładności i polotu, a na dodatek fatalnie rozregulowane celowniki. Trzeba wziąść się w garść i z pokorą przepracować końcówkę okresu przygotowawczego. Z taką formą za trzy tygodnie w pierwszym ligowym meczu wiele nie zwojujemy.

Więcej o sparingu w rozwinięciu

Spójnia (skład wyjściowy): Maciej Łukasik - Michał Kuźniarek, Sebastian Dudziak, Marcin Korbas, Sebastian Rajewicz - Piotr Majorczyk, Krystian Kurkowiak, Tomasz Pacygon, Piotr Pawlak - Maciej Urbaniak, Bartek Urbaniak.

Zagrali ponadto: Patryk Kurowski, Damian Kuik, Damian Karasiewicz, Arkadiusz Szczygielski, Damian Kurkowiak, Radek Łuczak, Daniel Kańduła, Krzysztof Kaczmarek, Dominik Luleczka.

7' Akcja braci Urbaniaków - Bartek dośrodkowuje w pole karne do Macieja który nie wykorzystuje dogodnej okazji

9' Po rzucie rożnym dla Spójni obrońca wybija piłkę przed pole karne wprost pod nogi Tomka Pacygona który uderza nad poprzeczką

15' Akcja gospodarzy ale po strzale na posterunku Maciej Łukasik

19' 1:0. Akcja prawą stroną i po dośrodkowaniu napastnik Orła uderza wprost w Macieja, który odbija piłkę tak że dochodzi do niej kolejny niepilnowany gracz z Granowa i umieszcza piłkę w siatce.

20' Tomek Pacygon z dystansu - broni bramkarz

24' Odważna próba z dystansu Krystiana Kurkowiaka, niecelna

35' Napastnik Orła w sytuacji sam na sam z Maciejem nie wykorzystuje okazji

41' Zbyt słaby strzał gracza Orła w dogodnej sytuacji

47' Rzut wolny z 35 metrów Krystiana Kurkowiaka, broni bramkarz

50' Bartek Urbaniak dogrywa Piotrowi Pawlakowi i ten dwukrotnie uderza na bramkę - dwukrotnie lepszy bramkarz z Granowa

55' Krzysztof Kaczmarek dogrywa z lewej strony w pole karne do Bartka Urbaniaka który strzela głową wprost w bramkarza

56' Z rzutu wolnego dogranie na głowę do Bartka ale tym razem jego uderzenie głową wędruje nad bramką

61' Tym razem dogrywającym piłkę Arek Szczygielski - Bartek po raz kolejny niecelnie

69' Patryk Kurowski ratuje sytuację po kontrze Orła

78' Kopia akcji z meczu Legia - Ajax - bramkarz źle wybija piłkę, wprost pod nogi Arka Szczygielskiego, który nie zachował się jak Kucharczyk. Arek przestrzelił nie 15 metrów nad bramką jak gracz Legii,  ale zaledwie metrów 5

88' 2:0. Długie podanie z własnej połowy do napastnika Orła, który wygrywa pojedynek z naszymi obrońcami i pokonuje Patryka