Bez świeżości

• autor: Jack07, 2015-08-12 00:04

Mecz sparingowy # 4 - 11.08.2015 r.

ORZEŁ GRANOWO - SPÓJNIA STRYKOWO - 4:1 (1:0)

To był trzeci sparing Spójni w ciągu sześciu ostatnich dni. Zmęczenie musiało w końcu przyjść. Choć nie odbierajmy gospodarzom zasług, bowiem rywal wygrał ten mecz zasłużenie. Opis meczu w rozwinięciu

Spójnia (I połowa): Patryk Kurowski – Krzysztof Kaczmarek, Sebastian Dudziak, Damian Kurkowiak, Michał Kuźniarek – Wojciech Bendowski, Łukasz Rajewicz, Tomasz Pacygon, Grzegorz Hojan – Dominik Luleczka, Bartosz Wojda.

Spójnia (II połowa): Patryk Kurowski  – Damian Karasiewicz, Marcin Korbas, Sebastian Rajewicz, Kamil Kaczmarek – Krystian Kurkowiak, Damian Kuik, Daniel Kanduła, Piotr Pawlak – Piotr Kaczmarek, Bartek Urbaniak.

12’ Pierwszy celny strzał Orła z 25 metrów – broni Patryk

14’ Akcja prawą stroną Michała Kuźniarka i po dośrodkowaniu Dominik Luleczka z pierwszej piłki nad bramką

24’ Dośrodkowanie Grzegorza Hojana do Bartka Wojdy i ten głową zamiast do bramki to w drugą stronę

35’ Strzał Grzegorza Hojana w pełnym biegu nad bramką

40’ 1:0. Rzut rożny i po dograniu piłki strzał głową gracza Orła wprost do naszej siatki

48’ Napastnik z Granowa w dogodnej sytuacji ale dobre wyjście z bramki Patryka i skuteczna interwencja

49’ 2:0. Napór gospodarzy i drugi gol po uderzeniu pod poprzeczkę

51’ 2:1. Błąd gospodarzy, źle zagraną piłkę przejmuje Bartek Urbaniak, podciąga i po długim rogu zdobywa gola kontaktowego

59’ Akcja Piotr Pawlak, Bartek Urbaniak i po strzale naszego napastnika bramkarz na róg

61’ 3:1. Gospodarze rozklepują nas w ataku i po strzale i interwencji Patryka z bliska dobija piłkę do bramki gracz Orła

63’ Celnie z dystansu Piotr Kaczmarek

65’ Lob nad naszym bramkarzem, ale piłka zatrzymuje się na poprzeczce

67’ Celny strzał Krystiana Kurkowiaka

77’ 4:1. Strata piłki przez Spójnie, szybka kontra gospodarzy, napastnik ogrywa naszych obrońców i bramkarza  i do pustej bramki ustala wynik meczu

78’ Ponownie strzał z dystansu Orła i piłka trafia w poprzeczkę

90’ Rzut wolny dla Spójni, broni bramkarz a dobitka Damiana Kuika niecelna