To jeszcze nie ta Spójnia

• autor: Jack07, 2016-03-06 21:01

Mecz sparingowy # 4 - 6.03.2016 r.

LZS WRONCZYN - SPÓJNIA STRYKOWO - 2:2 (1:1)

Spójnia (skład wyjściowy): Patryk Kurowski – Krzysztof Kaczmarek, Daniel Kańduła, Sebastian Dudziak, Sebastian Rajewicz, Arkadiusz Szczygielski, Łukasz Rajewicz, Radosław Łuczak, Grzegorz Hojan, Maciej Urbaniak, Dominik Luleczka.

Zagrali ponadto: Krzysztof Rozumek, Damian Karasiewicz, Damian Kuik, Piotr Kaczmarek, Krystian Kurkowiak, Piotr Pawlak, Dawid Pogorzelczyk, Bartosz Wojda, Bartek Urbaniak.

Parę zdań o meczu w rozwinięciu

Nie napawają na razie optymizmem wiosenne sparingi Spójni. Po dwóch porażkach tym razem chaotyczne i szarpane starcie z odmienionym rywalem z Wronczyna, który porównując to co było pół roku temu, to zdecydowanie mocniejsza i bardziej poukładana drużyna z nowym doświadczonym trenerem. W Spójni raziła masa niedokładności w rozgrywaniu piłki oraz brak agresji przy odbiorze. Znów było krycie na radar i dawanie przeciwnikowi zbyt dużo swobody. Pierwsza okazja to akcja sam na sam Grzegorza Hojana, niestety nie wykorzystana. W 38 minucie oddajemy dopiero pierwszy celny strzał na bramkę. Wcześniej rywale w 32 minucie obejmują prowadzenie po rykoszecie po strzale z 16 metrów. Potem dwie doskonałe okazje ma Maciej Urbaniak, ale ani z nogi ani z głowy nie udaje mu się pokonać bramkarza gospodarzy. W 43 minucie Spójnia wyrównuje za sprawą Dominika Luleczki. Druga połowa to wymiana większości składu i nadal brak rytmu i płynności w grze. Wronczyn wychodzi ponownie na prowadzenie w 67 minucie kiedy to po rzucie rożnym na krótki słupek egzekwowanym przez Mirosława Golińskiego piłkę interweniującemu Krzysztofowi Rozumkowi podbija nasz obrońca i wpada ona do siatki. Gospodarze są w gazie i mają dwie kolejne doskonałe okazje do podwyższenia wyniku. Potem ratuje nas też słupek i dopiero w 80 minucie skutecznie odpowiadamy rywalowi – doskonała krzyżowa piłka Krystiana Kurkowiaka do Bartka Urbaniaka i ten w sytuacji sam m na sam z bramkarzem się nie myli i wyrównuje stan meczu. Mimo okazji nic się nie zmienia i do ligi pozostaje ciężka praca na treningach by wyeliminować mrowie mankamentów w grze.

autor: ~John_34_PL 2016-03-06 22:02:12

avatar BRAWO ! BRAWO ! BRAWO !! BRAWO !!!! - "walczyć Trenować, Spójni musi Rządzić i Panować !!!!!!".

autor: ~kibic 2016-03-08 17:09:04

avatar Trenerze z calym szacunkiem ale czegos nie rozumiem dlaczego rzuty wolne i rozne wykonuje zawodnik ktory mowiac delikatnie nie umie tego robic a w tym meczu przez brak takich umiejetnosci narazal druzyne tylko na ko0ntry.... czy w naszej druzynie nie ma naprawde nikogo kto umie to robic bo nie wyobrazam sobie zeby ktos robil to jeszcze gorzej ....druga sprawa mamy ost miejsce ciezki poczatek rundy z mocnymin rywalami a w skladzien ciagle rotacje czemu nasi najlepsi napastnicy nie graja razem zeby sie zgrywac na lige w tej dryuzynie bracia Urbaniaki niemaja konkurencji o ile niema Mateusza do czego ma to prowadzic po co to przeciez my walczymy o utrzymanie a nie tak jak rok temu mozemy pozwolic soibie na eksperymenty trzecia sprawa z calym szacunkiem do trenera ale te krzyki i wrecz cdn

autor: ~kiibic 2016-03-08 17:15:00

avatar te okrzyki i wrecz osmieszanie przez naszego trenera z lini bocznej wlasnych zawodnikow napewno im pomaga w tym zeby grali lepiej.... rozumiem ze trener zyje przy lini razem z druzyna ale efekt jest zupelnie odwrotny zawodnicy po takim wyzywaniu ich wytykiwan iu ich slabosci na caly glos zeby slyszal dokladnie caly stadion mam wrazenie graja jeszcze bardziej sparalizowani i zestresowani rozumiem ze czasem przyda sie reprymenda ale nie osmieszanie trzeba mobilizowac a reszte zalatwiac w szatni odnosnie skladu uwazam ze nie ma miejsca na eksperymenty pierwsza druzyna powinna sie zgrywac za duzo rotacji lewi obroncy na prawej obronie ludzie ktorzy sa slabsi od innych graja od poczatku od poczatku powinna grac pierwsza jedenastka a w ostatnich meczach napewno tak nie bylo zycze powodzenia.

autor: ~kibic 2016-03-08 17:24:28