SPÓJNIA STRYKOWO - TĘCZA SKRZYNKI - 3:1 (1:1)

Spójnia (skład wyjściowy): Krzysztof Rozumek – Michał Kuźniarek, Daniel Kańduła, Sebastian Dudziak, Damian Kurkowiak, Arkadiusz Szczygielski, Łukasz Rajewicz, Krystian Kurkowiak, Grzegorz Hojan, Bartek Urbaniak, Maciej Urbaniak.

Zagrali ponadto: Damian Kuik, Bartosz Wojda, Marcin Korbas, Piotr Kaczmarek.

Parę zdań o meczu w rozwinięciu

3’ Pojedynek biegowy Macieja Urbaniaka z bramkarzem gości. Górą bramkarz ze Skrzynek

12’ 0:1. Akcja Tęczy bocznym sektorem boiska – po dośrodkowaniu nikt nie przecina toru lotu piłki która przechodzi na 5 metrze wzdłuż pola bramkowego i tam zamyka skutecznie akcję gracz ze Skrzynek

14’ Słaby strzał z dystansu Grzegorza Hojana – łapie bramkarz

17’ Świetna okazja dla Spójni – Bartek Urbaniak przechwytuje piłkę, zagrywa do brata Macieja i ten w dobrej sytuacji nie potrafi pokonać bramkarza

18’ Jeszcze lepsza okazja Macieja Urbaniaka – w sytuacji sam na sam trafia w bramkarza gości

19’ Krystian Kurkowiak widząc że bramkarz wyszedł z bramki uderza z 40 metrów – trafia w poprzeczkę

28’ Charakterystyczny moment dla Spójni – my mamy rzut wolny i dzięki kiepskiemu wykonaniu to nie my mamy okazję na zdobycie gola, tylko goście na szybką kontrę

35’ Rzut wolny dla Tęczy i broni Krzysztof Rozumek

41’ Dogranie w pole karne Grzegorza Hojana i znów nie ma komu skutecznie wykończyć akcji

43’ 1:1. Indywidualna akcja Macieja Urbaniaka i precyzyjnie uderzona z 18 metrów piłka ląduje tuż przy słupku w bramce gości

51’ Ładne podanie Damiana Kuika do Bartka Wojdy – ten ładnie przyjmuje piłkę, ale w końcowej fazie brakuje szybkości by skutecznie wykończyć akcję

53’ Strzał głową gracza Tęczy przechodzi nieznacznie nad poprzeczką naszej bramki

63’ Dwa strzały graczy Tęczy – najpierw nad poprzeczką, a potem obok słupka

67’ 2:1. Prostopadłe zagranie Bartka Urbaniaka do wychodzącego na czystą pozycję Bartka Wojdy, ten mija bramkarza i trafia do siatki

74’ Dobre uderzenie z dystansu Macieja Urbaniaka

75’ 3:1. Odbiór piłki w środkowej strefie boiska i Bartek Urbaniak w podobny sposób manewruje bramkarza i trafia do bramki gości

80’ Arkadiusz Szczygielski po składnej drużynowej akcji nie trafia w piłkę do pustej bramki