|
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
|
dzisiaj: 337, wczoraj: 288
ogółem: 3 628 249
statystyki szczegółowe
|
|||
W najbliższą sobotę (juniorzy) oraz niedzielę (orlicy i młodzicy) rozgrywki wznawiają nasze grupy młodzieżowe. W rozwinięciu terminarz i zmiany kadrowe w poszczególnych grupach. Terminarz dostępny też w zakładkach młodzieżowych z lewej strony Menu strony
Junior Młodszy (rocznik 1999 - 2002)
III liga Okręgowa - Grupa 2
2.04 (sobota)
12:30 Spójnia – Kopernik Poznań
9.04 (sobota)
14:00 Wielkopolska Komorniki - Spójnia
16.04 (sobota)
11:00 Spójnia – KS Gminy Brodnica Manieczki
24.04 (niedziela)
12:30 Spójnia – PSS Junior Koziegłowy
6.05 (piątek)
17:30 Grom Plewiska - Spójnia
14.05 (sobota)
14:30 Kopernik Poznań - Spójnia
22.05 (niedziela)
11:00 Spójnia – Wielkopolska Komorniki
5.06 (niedziela)
12:00 KS Gminy Brodnica Manieczki - Spójnia
11.06 (sobota)
12:00 PSS Junior Koziegłowy - Spójnia
18.06 (sobota)
11:00 Spójnia - Grom Plewiska
Zmiany kadrowe:
Przybyli: Dominik Kałek (2001r.), Maciej Mieszała (2000r.)
Ubyli: Maksymilian Flaczyk, Jakub Zieliński
Młodzik (rocznik 2004 - 2006)
III liga Okręgowa – Grupa 5
3.04 (niedziela)
12:30 Spójnia – Przemysław Poznań
10.04 (niedziela)
13:00 TPS Winogrady Poznań - Spójnia
17.04 (niedziela)
13:00 Spójnia – Warta Poznań
7.05 (sobota)
12:30 Spójnia – Orły Komorniki
14.05 (sobota)
12:00 Przemysław Poznań - Spójnia
22.05 (niedziela)
14:00 Spójnia – TPS Winogrady Poznań
5.06 (niedziela)
16:00 Warta Poznań - Spójnia
18.06 (sobota)
10:00 Orły Komorniki - Spójnia
Zmiany kadrowe:
Przybyli: Maciej Kawiak (2004r.)
Nikt nie ubył
Orlik (rocznik 2006 - 2007)
III liga Okręgowa – Grupa 7
3.04 (niedziela)
11:00 Spójnia – NAP Nowy Tomyśl
9.04 (sobota)
14:30 UKS Orzeł Granowo - Spójnia
17.04 (niedziela)
11:00 Spójnia – Grom Dopiewo
24.04 (niedziela)
15:00 Spójnia – Patria Buk
16.05 (poniedziałek)
17:00 NAP Nowy Tomyśl - Spójnia
22.05 (niedziela)
16:00 Spójnia – UKS Orzeł Granowo
4.06 (sobota)
10:00 Grom Dopiewo - Spójnia
11.06 (sobota)
13:00 Patria Buk – Spójnia
Zmiany kadrowe:
Nikt nie przybył i nikt nie ubył
Stella Luboń | 6:0 | Spójnia Strykowo |
2024-03-23, 14:30:00 |
||
relacja » | ||
oceny zawodników » |
Ostatnia kolejka 17 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
Poznań » zachód | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Muzyka by Jack07
Damn Yankees - High Enough
Sisters of Mercy - More
Sonique - Alive
Rodriguez - Cause