Szkoła Małego Inżyniera

• autor: Jack07, 2017-12-04 23:56

Nie samym sportem człowiek żyje. Dlatego też nasz klub wspiera wszelkie akcje mogące wspomóc i rozwinąć naszą lokalna społeczność, a w szczególności nasze pociechy. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Strykowie postanowił wystartować w konkursie Szkoła Małego Inżyniera w ramach którego firma Volkswagen Polska funduje dla najlepszych w głosowaniu internetowo-smsowym m.in. kreatywne zestawy klocków LEGO® MINDSTORMS® EV3 o wartości 6000 złotych. To uniwersalny oraz zaawansowany technologicznie zestaw, który pozwala na samodzielne konstruowanie i programowanie robotów z wykorzystaniem łatwego i przyjaznego oprogramowania. Tylko od kreatywności uczniów zależy, czy ich robot będzie chodził, pełzał czy jeździł. Ogranicza to tylko wyobraźnia. Zestawy będą służyć przez wiele lat i pobudzać kreatywność kolejnych pokoleń młodych inżynierów.

Co zrobić by zagłosować na naszą szkołę w Strykowie? Wystarczy raz dziennie wejść na stronę Szkoła Małego Inżyniera Strykowo oraz podać swój numer telefonu - następnie przesłany kod wpisać we wskazane miejsce  i już. Podaj to dalej wszystkim swoim znajomym, by uczynili tak samo i pomóż by Młode Strykowo się rozwijało. Jest coś piękniejszego niż inwestycja w nasze młode pokolenie?

Dodam że koszt smsa wynosi 0 złotych (koszty bierze na siebie VW). Na razie Strykowo jest na miejscu 50. Pomóżmy naszej szkole i włączmy się w głosowanie które potrwa do 15 grudnia. Z góry - w imieniu naszych dziewczyn i chłopców - dziękujemy.

...

Pogoń LwówekSpójnia Strykowo