WIELKOPOLSKA KOMORNIKI - SPÓJNIA STRYKOWO - 4:4 (1:1)

Bramki: Grzegorz Hojan 30' , 86' ; Bartek Urbaniak 87' , 92'

Spójnia (skład wyjściowy): Patryk Kurowski – Michał Kuźniarek, Łukasz Rajewicz, Mateusz Przybyłowski, Krystian Kurkowiak - Piotr Kaczmarek, Tomasz Pacygon, Maciej Urbaniak, Grzegorz Hojan – Dominik Luleczka, Bartek Urbaniak.

Zagrali ponadto: Dariusz Idkowiak, Damian Karasiewicz, Piotr Pawlak, Kacper Sobański, Sebastian Rajewicz.

Opis meczowych sytuacji w rozwinięciu

8' Zawodnik Komornik w sytuacji sam na sam przegrywa pojedynek z Patrykiem Kurowskim

17' 1:0. Bramka dla Wielkopolski z rzutu wolnego w lewy dolny róg naszej bramki

21' Szybka akcja Spójni - Bartek Urbaniak podaje do Grzegorza Hojana, który mija bramkarza ale jego strzał blokuje obrońca

24' Rajd środkowego obrońcy Mateusza Przybyłowskiego przez pół boiska i na końcu przy finalizacji akcji się zakręcił

26' Strzał głową w pełnym biegu gracza Komornik broni Patryk Kurowski

30' 1:1. Szybka kontra naszego zespołu, Bartek Urbaniak wypuszcza podaniem Grzegorza Hojana, który w dogodnej sytuacji nie marnuje szansy i doprowadza do wyrównania

36' Z dystansu Grzegorz Hojan i broni bramkarz

55' Strzał z dystansu Kacpra Sobańskiego i broni bramkarz

58' 2:1. Rzut wolny i płaski strzał który powinien obronić Dariusz Idkowiak ostatecznie trafia do naszej bramki

73' Szybka akcja Komornik i broni Dariusz Idkowiak

83' Bartek Urbaniak z dystansu i piłka po rękach bramkarza minimalnie obok słupka

85' 3:1. Szybka akcja Komornik, prostopadłe podanie na środek przed polem karnym i celny strzał który trafia do naszej bramki

86' 3:2. Grzegorz Hojan strzela z pola karnego i mamy gola kontaktowego

90' 4:2. Akcja Komornik lewym skrzydłem dogranie przed pole karne i po silnym strzale piłka po raz czwarty w naszej bramce

91' 4:3. Po rzucie rożnym uderza Bartek Urbaniak i znów mamy gola kontaktowego

92' 4:4. Ostatnia akcja meczu i Bartek Urbaniak strzela gola wyrównującego z pola karnego

Za pięć dni start ligi we Wronkach - o 19:00 gramy z miejscowymi Błękitnymi.