Utrzymanie niemal pewne

• autor: Jack07, 2018-05-27 00:41

Sezon 2017/18 - Klasa Okręgowa, Grupa Zachodnia - 23 kolejka - 27.05.2018r.

OBRA ZBĄSZYŃ - SPÓJNIA STRYKOWO - 1:1 (1:1)

Bramka: Bartek Urbaniak 15'

Celem minimum w Zbąszyniu było nie przegrać, co redukowało szanse Obry do minimum na utrzymanie.  Gospodarzom wyjątkowo wiosną nie szło, dlatego też szkoda że planu nie udało się zrealizować w pełni i tam wygrać. Jechaliśmy tam w mocno okrojonym składzie, a do tego już w 3 minucie kontuzji doznał lider środka pola Tomek Pacygon. Gospodarzom szybko, bo w 9 minucie  udało się wyjść na prowadzenie po strzale głową (Patryk nie utrzymał futbolówki w rękawicach). Jednak już po sześciu minutach fatalne wycofanie piłki do obrony Obry wykorzysta ł Bartek Urbaniak który przejął piłkę i popędził na bramkę, spokojnie umieszczając ją w bramce. Staraliśmy się nie popełniać błędów w obronie i to się do końca meczu udawało. Szkoda tylko że w ostatniej minucie Piotr Pawlak nie wykorzystał okazji sam na sam. Trzy mecze do końca i jeszcze spore perspektywy na poprawę pozycji w ligowej tabeli.

Zamiast szerszej relacji proponuję zakupić przekąski, ze dwa napoje i usiąść w fotelu by obejrzeć cały mecz od pierwszej do ostatniej minuty. Jest to możliwe dzięki serwisowi Peryferiafutbolu.pl które na swojej stronie umieściło nagranie z meczu. Miłego oglądania.

Spójnia: Patryk Kurowski - Krzysztof Kaczmarek, Krystian Kurkowiak, Mateusz Królik, Arkadiusz Szczygielski - Piotr Kaczmarek, Kacper Sobański (67' Piotr Pawlak), Tomasz Pacygon (3' Dominik Luleczka (88' Mikołaj Fornalik)), Maciej Urbaniak, Grzegorz Hojan (74' Dawid Brojakowski) - Bartek Urbaniak.

Spójnia StrykowoCzarni Wróblewo
Spójnia Strykowo 1:1 Czarni Wróblewo