X klubowa gwiazdka Spójni Strykowo

• autor: Jack07, 2018-12-09 01:29

Na dwa dni rozłożona była tradycyjna, coroczna gwiazdka klubowa Spójni Strykowo. Nie było to zwykłe spotkanie, bowiem w tym roku odbyła się ona po raz dziesiąty. Jubileuszowe spotkanie to praktycznie jak zwykle autorskie wykonanie prezesa klubu - Mateusza Przybyłowskiego który z pomocą ludzi dobrej woli zorganizował to miłe spotkanie dla ludzi skupionych wokół klubu.

W rozwinięciu relacja autorstwa samego Mateusza, a w galerii można obejrzeć zdjęcia z tych dwóch dni które są dostępne pod tym adresem

Pierwszy dzień

W dniu 6 grudnia 2018r.  z inicjatywy prezesa klubu Spójnia Strykowo Pana Mateusza Przybyłowskiego odbyło się "X Jubileusze Spotkanie Gwiazdkowe klubu Spójnia Strykowo" dla drużyny młodzików i ich rodziców.
Gminę Stęszew reprezentowała Pani Radna Barbara Sikorska oraz Sołtys Strykowa Pan Tomasz Szymański
Licznie zebrani zawodnicy oraz rodzice wypełnili salę sołecką do ostatniego miejsca.
Na początek sternik klubu wspomniał o początkach spotkań gwiazdkowych w naszym klubie oraz pokazał wystawę kalendarzy klubowych.
Następnie przedstawiono zebranym bardzo dobre wyniki drużyny młodzików w mijającej rundzie - 2 miejsce (8 zwycięstw, 1 remis i 1 porażka).
Wyróżniono najlepszego strzelca klubu w 2018 roku Filip Adamski (w rundzie jesiennej ten zawodnik strzelił sam 27 bramek !!! w 10 meczach).
Wyróżniona symbolicznym pucharem została również pierwsza zawodniczka naszego klubu - Martyna Sobańska
Podziękowano za wspieranie klubu w 2018 roku państwu:
- Anna i Łukasz Szymandera
- Anna i Marcin Targowscy
- Izabella i Marek Krupa
Przekazano również symboliczny prezent na ręce społecznego skarbnika klubu - pani Marlenie Bartkowiak.
Z okazji przypadającej dwa dni wcześniej "Barbórki" złożono życzenia oraz przekazano prezent pani:
-Barbarze Sikorskiej
-Barbarze Matuszczak
Następnym punktem spotkania było przekazanie wszystkim zawodnikom drużyny młodzików prezentów świątecznych:
-medali (wicemistrzostwo ligi)
-koszulek treningowych
-czapki letniej i zimowej
Wszystkie osoby biorące udział w spotkaniu otrzymały kalendarz klubu na 2019 rok.
Ogromne podziękowania dla rodziców za przygotowanie słodkich wypieków oraz Pań w kuchni:
-Ewie Wichniarek
-Wiolecie Przybyłowskiej
-Elżbiecie Kocurek

Dzień drugi

W dniu 7 grudnia 2018 roku odbyło się spotkanie zawodników trampkarzy, seniorów, działaczy oraz darczyńców LZS Spójnia Strykowo.
Uczestników swoją obecnością zaszczycił Burmistrz Miasta i Gminy Stęszew Pan Włodzimierz Pińczak
W spotkaniu uczestniczyli również:
-radny Gminy Stęszew pan Jarosław Krupa
-sołtys Strykowa pan Tomasz Szymański oraz kilkunastu darczyńców naszego klubu.
Prezes klubu pan Mateusz Przybyłowski prowadząc uroczystość po powitaniu przybyłych osób wspomniał o początkach spotkań gwiazdkowych klubu Spójnia Strykowo oraz przedstawił wyniki sportowe trampkarzy oraz seniorów.
Następnym punktem spotkania było podziękowanie oraz przekazanie symbolicznych statuetek osobom które wsparły w 2018 roku nasze stowarzyszenie.
Sternik klubu wyróżnił:
- pana Macieja Rychlika
- pana Michała Szulca (statuetkę odebrał syn Jakub Szulc)
- pana Romana Szulca
- panią Beatę Szulc
Na zakończenie spotkania osoby które otrzymały okolicznościowe koszulki zrobiły sobie pamiątkowe zdjęcie.
Prezes klubu dziękuje wszystkim osobom które przyczyniły się do zorganizowania dwudniowego "X Spotkania Gwiazdkowego Spójni Strykowo"

NKS NiepruszewoSpójnia Strykowo
NKS Niepruszewo 4:0 Spójnia Strykowo