Klubowe spotkanie gwiazdkowe

• autor: Jack07, 2009-12-21 11:40

W piątek 18 grudnia w salce sołeckiej w Strykowie odbyło się II już Spotkanie Gwiazdkowe, na którym zgromadzili się wszyscy ludzie dobrej woli, którzy w rózny sposób związani są z piłkarskim klubem ze Strykowa. W rozwinięciu szczegóły i krótkie filmiki. Tu link do Galerii Zdjęć

Na zaproszenie zarządu klubu, na spotkaniu zjawiło się około 80 osób w tym m.in. Burmistrz Gminy Stęszew – Pan Włodzimierz Pinczak, radny powiatu poznańskiego a zarazem prezes SKR Stęszew – Pan Krzysztof Robaszyński, sołtys Strykowa – Pan Tomasz Szymański, prezes Zakładów Zielarskich "Strykowo" - Pan Marian Śledź, członkowie władz WZPN-u, szefowie firm – Jankiel (Krzysztof Jankowski), Modus Operandi (Konrad Smolarkiewicz), Angel (Przemysław Sobisiak) i Fizjo+ (Maciej Rychlik). Na spotkaniu nie mogło oczywiście zabraknąć członków zarządu, działaczy oraz piłkarzy i sympatyków Spójni.

Spotkanie otworzył prezes klubu – Sławomir Wiśniewski, który po powitaniu gości podziękował wszystkim ludziom na co dzień wspierającym i działającym na rzecz klubu. Po wystąpieniu prezesa nastapiło szereg przemowień m.i.n Włodzimierza Pinczaka i Krzysztofa Robaszyńskiego, którzy podkreślali sympatię i wsparcie dla klubu.

Przybyli na spotkanie przedstawiciele Wielkopolskiego ZPN w osobach Pana Jerzego Mansfelda (przewodniczący wymogów licencyjnych) oraz Pana Jerzego Kołodzieja (Komisja Odznaczeń WZPN) wręczyli honorowe srebrne odznaki WZPN-u siedmiu naszym graczom – Norbertowi Bławatowi, Krzysztofowi Rozumkowi, Marcinowi Skrzypczakowi, Marcinowi Targowskiemu, Zbigniewowi Wolnemu oraz zaocznie Dawidowi Pogorzelczykowi i Markowi Krupie. Następnie władze klubu uhonorowały pamiątkowymi statuetkami przedstawicieli wspierających nas firm czyli SKR Stęszew oraz Modus Operandi. Na zakończenie przybył i przemówił zatrudniony specjalnie na tę okazje gwiazdor w barwach klubowych, który wszystkim przybyłym gościom rozdał klubowe upominki w postaci klubowej gazetki, płyt DVD z zarejestrowanymi najważniejszymi klubowymi wydarzeniami z mijającego już roku oraz klubowe kalendarze na zbliżający się rok 2010. Później już miały miejsce rozmowy przy stole przy kawie i słodkim, w których wspominano tegoroczne osiągnięcia sportowe i organizacyjne. Wszyscy byli zgodni co do jednego - to był bardzo udany rok dla naszego klubu i oby ta tendencja została utrzymana w nadchodzącym 2010 roku, a z pewnością powodów do zadowolenia nikomu w Strykowie nie zabraknie.

Krótkie filmiki ze spotkania:

autor: ~Major 2009-12-21 19:09:53

avatar Ale była gruba biba, z największymi szychami gminy ;p

autor: ~SS 2009-12-21 19:33:01

avatar Przynajmniej Major liznąłeś trochę świata ;)

autor: ~X 2009-12-22 09:12:46

Zaścianka raczej a nie świata...

autor: ~SS 2009-12-22 11:01:15

avatar Zrób złomasie u siebie na wiosce coś podobnego to potem możemy dyskutować. Nie stać was na nic, tylko widłami wymachiwać potraficie i napinactwo uprawiać.

autor: ~lzs wronczyn 2009-12-22 21:31:35

avatar to była wigilia Caritas dla bezdomnych hehe

autor: ~Major 2009-12-23 12:51:49

avatar Zawsze nam będą dogryzać, bo jesteśmy po prostu lepsi. A Wronczyn nawet podczas świąt nie potrafi się zachować. Zazdroszcze wychowania :)

autor: ~lzs 2009-12-25 12:30:53

avatar gdybyście potrafili zauważyć to ktoś jest na tyle chamski ze podpisuje sie pod Wronczynem by po prostu nas skłócić ... przecież widzicie ze każdy może się podpisać jak chce ... byc moze to jakis kibic, przecież wiecie jacy oni sa czasami nawet swoja druzyne potrafia wkur****  racja jestescie lepsi w tym sezonie... rok temu my bylismy wyzej ;) jakies urozmaicenie przeciez musi byc :D pozdr i Wesołych Świat :D

autor: ~SS 2009-12-25 18:55:27

avatar Taki rozsądek wypowiedzi buduje w trakcie świąt . Pozdrawiam. Razem ku chwale regionu.

autor: ~ja 2009-12-26 01:02:17

avatar W sumie to racja..we Wronczynie jest pare osób, które niekoniecznie przepadają za Spójnią (te starsze pokolenie w wiekszosci) i raczej starają się robić to o czym wspomniał "lzs", ale jest też sporo osób (szczególnie ci młodsi), którzy wcale nie chcą toczyć z nami "wojen", chocby dlatego ze znaja ludzi ze Strykowa bo chodzili razem do gimnazjum..i mam wielką nadzieje, że wkrótce  te wszystkie wojny skończą się i będzie można normalnie pograć w piłke bez obawy złamania nogi itd.