Klubowa Wigilia Spójni

• autor: Jack07, 2010-12-21 22:44

Za nami III Spotkanie Gwiazdkowe w naszym klubie, które podsumowało zarazem mijający rok w Spójni. Więcej w rozwinięciu.

17 grudnia na sali przy boisku w Strykowie odbyła się III Klubowa Wigilia, która zarazem podsumowała rok 2010 w Spójni Strykowo. Na spotkanie przybyło ponad 60 osób z których większą część stanowili zawodnicy zarówno drużyny seniorskiej jak i juniorskiej na czele z trenerem Norbertem Bławatem. Nie zabrakło klubowych działaczy, rodziców, sympatyków oraz sponsorów i darczyńców naszego klubu. Spośród nich na spotkaniu zjawili się m.in. sołtys Strykowa Tomasz Szymański, radna Barbara Sikorska (w zastępstwie Burmistrza Gminy Stęszew), Dyrektor Gimnazjum Dorota Woroch, Proboszcz miejscowej parafii Dariusz Salski, Radny powiatu poznańskiego i prezes firmy SKR Stęszew Krzysztof Robaszyński, nasz darczyńca Krzysztof Kuźniarek z żoną, prezes Zakładów Zielarskich Strykowo Marian Śledź, właściciel firmy Fizjo + Maciej Rychlik oraz redaktor naszego medialnego patrona Seweryn Kaczmarek z Kuriera Lokalnego.
Spotkanie rozpoczął prezes klubu ze Strykowa Jacek Nowicki, który podsumował mijający rok w naszym klubie. To przede wszystkim od strony sportowej świetne drugie miejsce w rozgrywkach o mistrzostwo A Klasy seniorów sezonu 2009/10, zwycięstwo w tej samej klasie rozgrywkowej juniorów młodszych oraz całkiem udana jesień nowego sezonu w wykonaniu seniorów oraz czas nauki dla odmłodzonej ekipy juniorów. Ponadto prezes przybliżył szereg wydarzeń które miały miejsce w mijającym roku, a które tyczyły się bezpośrednio lub pośrednio naszego klubu. Przede wszystkim otwarcie boiska wielofunkcyjnego ze sztuczną nawierzchnią które poszerzyły bazę treningową m.in. dla Spójni, wygrany Turniej o Puchar Burmistrza, zabawa i impreza podsumowująca sezon, zmiana na stanowisku prezesa, ślub kapitana Spójni, rozwijająca się akcja Biegaj z Prezesem, powstające klubowe gadżety oraz udany rozwój nowopowstałej drużyny Orlików Spójni (na treningi oprócz miejscowych maluchów, dojeżdżają nawet dzieci z Sapowic i Konojadu). Na zakończenie sternik klubu wyliczył klubowe inicjatywy jakie doszły do skutku w mijającym roku, a więc ortaliony dla zawodników i działaczy, łapacz piłek, doposażenie wnętrza klubowego budynku, powstające trybuny, oświetlenie boiska wielofunkcyjnego, mapa miejscowości Strykowo, górka saneczkowa, łańcuchy odgradzające boisko oraz murek do ćwiczeń technicznych – wszystkie te inicjatywy były na bieżąco opisywane od września na naszej stronie internetowej. Po prezesie głos zabrali proboszcz Dariusz Salski, Dyrektor Dorota Woroch, Radna Barbara Sikorska oraz prezes Krzysztof Robaszyński którzy oprócz wielu ciepłych słów pod adresem klubu, złożyli wszystkim świąteczne życzenia. Po odśpiewaniu kolędy i po degustacji, nadszedł wreszcie czas na klubowe prezenty. Wszyscy zgromadzeni otrzymali klubową gazetkę wraz z płytą DVD obrazującą najważniejsze momenty z większości ligowych spotkań oraz zdjęcia z klubowych wydarzeń, a ponadto kalendarze oraz ołówki Spójni Strykowo. Zawodnikom sprezentowane zostały też klubowe koszulki treningowe. Na spotkaniu uhonorowano także statuetkami osoby których działalność przyczyniła się do rozwoju naszego klubu, a więc sołtysa Tomasza Szymańskiego, Pana Krzysztofa Kuźniarka, Pana Macieja Rychlika oraz Pana Wojciecha Korbasa. Pod koniec spotkania wszyscy zainteresowani mogli nabyć klubowe szaliki których nowa edycja miała premierę właśnie na tym spotkaniu. Myślę że atrakcji nie zabrakło dla nikogo i w równie miłej i sympatycznej atmosferze spotkamy się znów za rok. Dziękuję serdecznie wszystkim za przybycie. Poniżej dwa zdjęcia z piątkowej imprezy. Więcej zdjęć oraz szersza relacja także w poniedziałkowym wydaniu Kuriera Lokalnego.

• czytano: [2091]

autor: ~Jan Kuczynski [WiP-UPR] 2010-12-22 09:08:39

avatar Było fajnie i miło - imprezę tą zapamiętam do końca swych dni. Chciałem jeszcze raz złożyć życzenia wesołych Świąt Bożego Narodzenia - zrowych i spokojnych Świąt oraz udanego Sylwestra i "bezpiecznych powrotów" w Nowy Rok. Oraz udanej rundy wiosnennej i zajęcie 1. miejsca w ligowej tabeli a także udanego i sumiennie przeprocawonego zimowego okresu przygotowawaczego.